Międzynarodowe Centrum Kultury


Międzynarodowe Centrum Kultury istnieje od 1991. To instytucja, która poświęcona jest ochronie i promocji polskiego i międzynarodowgo dziedzictwa kulturowego. MCK dba o tożsamość i pamięć historyczną, promocję i prezentację sztuki oraz ochronę zabytków. Dzięki różnorodnym prezentacjom artystycznym, które instytuja organizuje, nawiązuje się specyficzne relcacje oraz dialog pomiędzy społeczeństwami i kulturami. Oprócz działalności wystawienniczej (organizowane są tutaj wystawy malarstwa, grafiki, rzeźby, fotografii i dokonań architektonicznych od renesansu po współczesność), centrum zajmuje się również promocją, edukacją i funkcjonuje jako instytucja wydawnictwo.

Międzynarodowe Centrum Kultury in English

spis miejsc 2 3
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
Rynek Główny 25

telefon:
+48 12 4242800,

fax:
+48 12 4218571,

EMAIL Międzynarodowe Centrum Kultury

Międzynarodowe Centrum Kultury stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Bunkier Sztuki
Teatr Bagatela
Teatr Groteska
Kino Kijów
Muzeum Narodowe
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Międzynarodowe Centrum Kultury

"Ostatnio jak bylam w Krakowie, to trafilam na ta strone i dzieki niej zagladnelam do MCK na Rynku na wystawe Sztuka Czeska i Morawska, bardzo podobala mi sie aranzacja i oprawa tej ekspozycji, ciekawe,odwazne kolory bardzo podkreslaly eksponaty, chyba wybiore sie ponownie w przyszlym tygodniu z przyjaciolka, gratuluje i pozdrawiam z Krynicy."

malgorzata
29.03.2010
Ocena
4/5

"Swietna wystawa - Swiat przed katastrofa. Naprawde polecam - bardzo ciekawie zrobiona. WARTO"

pani a.
23.08.2007
Ocena
5/5

"Bardzo interesujące muzeum. Co więcej orgaznizują ciekawy konkurs, w którym można dostać fajna kasę za zrobienie kilku fotek o Krakowie. "

Mario
16.08.2007
Ocena
5/5