Kup coś...

spis sklepów
opinie

Znajdź sklep dla siebie - Kraków sklepy

rodzaj sklepuKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Empik
Tesco
Carrefour
Galeria Kazimierz
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Szukaj według nazwy

Niezależnie od tego, czy polujesz na idealny prezent dla ciotki, czy po prostu chcesz pobuszować po sklepach - w mieście, którego nie znasz, dobrze jest być zaopatrzonym w kilka niezbędnych wskazówek. Na początek więc, kilka sugestii od czego zacząć i gdzie polować na dobre książki i czasopisma. Jak grzybów po deszczu przybywa w Krakowie oryginalnych sklepów z charakterem, więc nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem tego, czego szukacie. Pomoże Wam Nasz wybór - sprawdźcie najciekawsze miejsca!

Kraków sklepy

W naszym codziennie aktualizowanym spisie znajdują się 45 sklepy. Szukając odpowiedniego miejsca na zakupy skorzystajcie z powyższej wyszukiwarki, lub przeglądnijcie nasz spis sklepów. Jest ich w Krakowie ogromny wybór, więc nie powinniście mieć najmniejszego problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Jeśli uważacie, że w naszym spisie powinien znaleźć się jakiś sklep, którego jeszcze tam nie ma - dajcie znać - napiszcie do nas! Dzięki waszym opiniom i informacjom e-krakow.com to najbardziej wiarygodny przewodnik po Krakowie!

LATEST REVIEW!

High Fidelity
Paweł
on 13.03.2014

"Jestem tam po pierwszym zakupie paru płyt i z całą pewnością mogę polecić go wszystkim miłośnikom winyli i muzyki w ogóle. Bardzo podobało mi się, że nie pozwala dotykać winyli (to a propos poprzednich wpisów), bo to tak delikatne i subiektywnie oceniane przedmioty, że przynajmniej mam pewność, że ich jakość jest taka jak sprzedający zapewnia (kupuję jeszcze czasem winyle na eBay i już przestałem na Allegro, bo notorycznie jako EX/NM miałem śmieci nie nadające się do odsłuchu). Dodam jeszcze drugi przykład - kupiłem kilka płyt na Joselewicza i tam można samemu przeglądać, dotykać i z ich jakości (a zwłaszcza z ceny w porównaniu do jakości) byłem bardzo niezadowolony. Niektóre płyty, które nieopatrznie zakupiłem na Joselewicza mam teraz kolekcjonersko, bo do odsłuchu się nie nadają. Na Podbrzeziu jest inaczej: widzę jakość i dbałość, ale też coś czego żadne skejt czy metalowiec sprzedający winyle w swojej kanciapie nigdy nie pojmie - wiedza i pasja. Trochę się bałem tego pana sprzedającego na początku, bo faktycznie jest trudny, ale szybko złapaliśmy wspólny język ze względu na miłość do muzyki. Czym byłem pozytywnie zaskoczony - o co praktycznie nie spytałem, to było. Na aukcjach i w sklepach tak nie ma. Druga rzecz, znał te rzeczy z odsłuchu, a przedział gatunków był szeroki; znał dyskografie zespołów, a gdy czegoś nie wiedział, to sięgał do encyklopedii rocka i innych (!). Wow. Nie starał mi się też wciśnąć na siłę niczego, informował, że to jest wydanie yugo i jest gorsze, a to ZSRR jeszcze gorsze. Opowiadał historie związane z niektórymi płytami. Uważam, że w ten sposób zyska każdego fana winyli, który nie pozuje bo winyle teraz modne, tylko kocha muzykę. Ostatni taki sklep, gdzie można było spędzić godzinę na rozmowach o muzyce i zawsze wyjść z jakąś płytą, to był Bad Taste na Kremerowskiej, którego już nie ma. PLUSY: wybór, jakość, cena adekwatna do wydania, wiedza, pasja, klimat ;) MINUSY: czasem widziałem zamknięte w godzinach, w których powinno być otwarte i może - ale czepiam się bardzo - brak płatności kartą. Polecam, zwłaszcza tym, którzy są już zniechęceni pseudoantykwariatami i skandalicznymi EX-ami z aukcji."

więcej opinii >>>

Kraków hotele & apartamenty | restauracje | knajpy, kluby & lokale
sklepy | rozrywka | galerie i muzea | usługi & serwisy

turystyka
| mapa | miasto | niusy | nauka
info | eventy | forum | galeria | pogoda

e-krakow.com 2004-2010 | Kraków Polska Przewodnik | wszystkie prawa zastrzeżone
Lifeboat Limited. UK Registered Company No. 5351515