Dom Aukcyjny Rempex


Jeśli jesteś kolekcjonerem dzieł sztuki i antyków wybierz się koniecznie do krakowskiego Rempexu. Galeria domu aukcyjnego mieści się nieopodal Teatru Starego przy ul. Jagiellońskiej i oferuje profesjonalną i miłą obsługę. Krakowski Rempex prezentuje przede wszystkim szeroką ofertę grafiki i malarstwa dawnego, antycznych mebli i rzemiosła artystycznego. Jeśli interesuje Cię sztuka współczesna, to musisz się udać do oddziału warszawskiego. Tam znajdziesz wybrane prace najwybitniejszych polskich artystów grafiki, rysunku, malarstwa i rzeźby.

Dom Aukcyjny Rempex in English

spis miejsc 2 3
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
ul. Jagiellońska 6a

telefon:
4218862

fax:
4218862

EMAIL Dom Aukcyjny Rempex

Dom Aukcyjny Rempex stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Bunkier Sztuki
Teatr Bagatela
Teatr Groteska
Kino Kijów
Muzeum Narodowe
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Dom Aukcyjny Rempex

"Dom Aukcyjny Clemens - , malarstwo , antyki, aukcje holenderskie, bezpłatna wycena, niskie prowizje. www.clemens.pl"

Clemens
09.11.2015
Ocena
3/5

"Sprzedałem obraz z początku 20 wieku przez firmę rempex, miła obsługa, fachowa wycena, cena wywoławcza 300zł, niby miało być więcej… Poszło za 300zł. Nie wiem co o tym myśleć, ale za 300 to nie kupię żadnego obrazka w Krakowie chyba ze w papierniczym..."

gucio
29.07.2008
Ocena
1/5

"sprzedam komplet sztućców z firmy J.Fraget czekam na kontakt cena do uzgodnienia"

Marta
Aug.06.2006
Ocena
3/5

"fatalna obsluga, niezetelna ekspertyza. Niestety TPsa wsrod antyków."

pawel
Oct.28.2005
Ocena
1/5

"Świetne miejsce dla koneserow sztuki, a obsluga jeszcze lepsza. Pani Agata zawsze ma czas dla klienta i sluzy fachowa porada."

joa
May.28.2005
Ocena
5/5

"Swietny wybor antykow,bardzo dobrze wyeksponowane i oswietlone.Spokuj i cisza i zawsze fachowa pomoc.Dziekuje Pani Agato!to dzieki pani kupilem dziela bez ktorych teraz nie wybrazam sobie zycia!Najlepszy wybor,nie zwlekajcie z sprawdzeniem."

Ireneusz
Nov.22.2004
Ocena
5/5

"Potrzebujesz fachowej pomocy w ocenie wartosciowego przedmiotu,datowanie? masz w szufladzie kilka Nikiforow?sprawdz co sa warte i jak je sprzedac.Kupilam tam obraz ktory bedzie mi zastepowal slonce i pomoze przetrwa krakowska zime.koniecznie zagladnijcie do REMPEXu !!!!!"

lena
Nov.18.2004
Ocena
4/5