Szkoły języków obcych...

Jeśli planujesz dłuższy pobyt w Krakowie może warto poświęcić trochę czasu na naukę języków obcych? W naszym mieście działa wiele świetnych szkół, które mają doskonałą kadrę i znakomite zaplecze techniczne. Większość z nich zlokalizowana jest wokół Rynku, więc prosto po lekcji możesz pójść do swojego ulubionego pubu. W czasie wakacji organizowane są specjalne, intensywne kursy: zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, co pozwala w ciągu miesiąca opanować materiał z jednego semestru. Po takim maratonie mówisz w obcym języku lepiej, niż we własnym!

Ceny za godzinę są bardzo zróżnicowane: jeśli decydujesz się na naukę w grupie zapłacisz ok. 20 zł, natomiast lekcje prywatne są dużo droższe - musisz liczyć się z wydatkiem w granicach 50 zł.SZKOŁY JĘZYKOWE

Mały Rynek
Mały Rynek 3
Szkoła oferuje kursy języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, szwdzkiego, rozyjskiego, portugalskiego, japońskiego i kursy polskiego dla obcokrajowców. Możesz wybrać lekcje indywidualne lub uczyć się w grupie.
tel: 12 422 78 57
www.malyrynek.krakow.pl

Empik
Rynek Główny 5
Szkoła z widokiem na Rynek, mieszcząca się na ostatnim piętrze popularnego mega-store;oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i innych języków.
tel: 12 421 55 44
www.empik.edu.pl

Everest
Ul. Mieszczańska 9
Ta nowoczesna szkoła mieści się w pobliżu Centrum Kultury Japońskiej Manggha. Zatrudnieni w niej lektorzy tworzą kompetentny i symaptyczny zespół. Everest oferuje kursy języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, japońskiego, rozyjskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, norweskiego i polskiego dla obcokrajowców. Jest w czym wybierać!
tel: 12 260 54 00
www.everest.edu.pl

Berlitz
Al.Słowackiego 64
Berlitz mieści się w ścisłej czołówce szkół językowych na świecie. Krakowski oddział ma doskonałą reputację, prowadzi kursy angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i in. Staranny dobór kadry gwarantuje wysoki poziom nauczania. Lekcje odbywają się w szkole lub w domu ucznia - wybór należy do Ciebie.
tel: 12 633 03 20

Policealne Stdio Aktorskie
ul. Brzozowa 6 (na Kazimierzu)
Studio aktorskie powstałe w roku 1992 to placówka przygotowująca do aktorskiego fachu, mogąca pochwalić się ciężko wypracowaną renomą i dorobkiem artystycznym swoich wychowanków. Byłych Uczniów, którzy obecnie odnoszą sukcesy w świecie filmu. O popularności szkoły świadczy fakt, iż z roku na rok przybywa tutaj nowych studentów. Studio kojarzone jest z najlepszą, profesjonalną szansą na upragniony indeks w Wyższej Szkole Teatralnej. Absolwenci legitymujący się dyplomem ukończenia naszego studia, po odbyciu rocznego stażu w teatrze, mogą przystępować do eksternistycznego egzaminu dla aktorów dramatu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną w Warszawie.
tel/fax: (012)422 76 89

British Council
Ul.Wiślna 2
Szkoła mieści się w pięknym pałącu tuż przy Rynku Głównym. Profesjonalne kursy angielskiego prowadzone są przez doświadczonych lektorów. Poczujesz się tutaj jak angielska królowa!
www.britishcouncil.pl

Cervantes Institute
Ul.Kanoniczna 12
Instytucja zajmująca się popularyzacją kultury hiszpańskiej od niedawna prowadzi również kursy językowe. Pieną mowę Cervantesa możesz poznawać dosłownie u stóp Wawelu.
tel: 12 622 54 22

Poliglota
Pl. Szczepański 8
Popularna szkoła językowa na Starym Mieście; oferuje kursy polskiego dla obcokrajowców a także angielskiego, niemieckiego, hiszoańskiego, włoskiego i francuskiego.
tel: 12 421 81 28
www.poliglota.pl

Prolog
Prolog specjalizuje się w kursach angielskiego i niemieckiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Mieści się dwa kroki od fantastycznej księgarni ikawiarni Massolit.
tel: 12 638 45 50
www.prolog.edu.pl

Stairway School of English
Ul. Gertrudy 7
Ta renomowana szkoła mieści sie tuż przy Plantach. Oferuje kursy angielskiego prowadzone wyłącznie przez Anglików i Amerykanów. Świetnie przygotowuje do egzaminów Cambridge.
tel: 12 422 18 36
www.stairway.com.pl

Esej Centrum Językowe
Istnieje kilka podstawowych metod zwiększenia efektywności nauki języka. Esej to jedyna w kraju szkoła, prowadząca innowacyjne kursy językowe metodą esej. Formuła nauczania hybrydowego "blended learning" połączona z tradycyjnym lektoratem przynosi szybkie efekty. Specjalne programy autorskie przygotowywane są przez doskonałych lektorów dla małych grup uczniów. Dysponujemy unikalnymi pomocami dydaktycznymi. Innowacyjość formuły prezentowanej przez szkołę Esej umożliwia optymalne zarządzanie własnym czasem, dzięki czemu idealnie wpisuje się we współczesne realia. Czasy, w których szybkość przyswajania wiedzy to gwarant sukcesu. Kurs przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych bez względu na dotychczasowe doświadczenia językowe. W ofercie szkoły znajdują się języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski. Przygotowujemy również do matury z języka angielskiego oraz oferujemy kursy dla firm, Business English oraz konwersacje.
ul.Armii Krajowej 19
www.szkola-esej.pl

Glossa
Ul. Dietla 103
tel: 429 40 51
fax: 421 40 99

Profi Lingua
tel:431 18 98
krakow@profi-lingua.pl

Accent School of English
Ul. Lubelska 4
tel: 423 38 25
www.accent.krakow.pl

Callan
Al. Straszewskiego 21
tel: 421 45 58
www.callan.krakow.pl

Norton
Al.Krasińskiego 20/8
tel: 427 28 39

Bell
Rynek Gł. 7 IIp
www.bell.pl

YORK School of English
ul. Mackiewicza 12
31-214 Kraków
+48/12/415-18-18
info@york.edu.pl
www.york.edu.plKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Krakow Nocą
Lotnisko Balice
Wypożycz Samochód
Nieruchomości
Krakowska Karta Turystyczna
Kafejki Internetowe
Szkoły Wyższe
Szkoły Językowe
Muzeum Narodowe
Warszawa

dodaj komentarz

"Ja chodze do Highline na Wadowickej i zadowolony jestem. Podciągnąć mi się wreszcie udało w mówieniu, i pracuje mi się teraz lepiej :-) Polecam"

Adek
19.04.2017
Ocena
3/5

"Jeśli chodzi o naukę angielskiego szczególnie polecam Vivid centrum językowe. Niezwykle przyjazna atmosfera a przy tym dobre metody. Zauważyłem u siebie duże postępy i naprawdę lubię się tam uczyć, do tego prócz zajęć z lektorem można uczęszczać na konwersacje z Native Speakerem. Naprawdę polecam :)"

Ada K.
31.08.2016
Ocena
3/5

"Polecam Leader School na Urbanowicza :) Świetna atmosfera. Już po 2 latach zaczęłam płynnie komunikować się po angielsku :) "

Beata
30.01.2016
Ocena
5/5

"W spisie brakuje jeszcze szkoły Inspiro Language Academy: http://inspiroacademy.pl/"

ws
26.10.2015
Ocena
5/5

"Polecam CE Lingua. Lektorzy są profesjonalistami, to osoby, które ukończyły studia z filologii angielskiej oraz z wykształceniem pedagogicznym. Nauka z użyciem nowych technologii i materiałów pomocniczych. Warto skorzystać i się zapisać na kurs językowy!"

Klaudia
15.06.2015
Ocena
3/5

"Polecam CE Lingua. Lektorzy są profesjonalistami, to osoby, które ukończyły studia z filologii angielskiej oraz z wykształceniem pedagogicznym. Nauka z użyciem nowych technologii i materiałów pomocniczych. Warto skorzystać i się zapisać na kurs językowy!"

Klaudia
15.06.2015
Ocena
3/5

"Ja polecam Select Training Solutions przy Rondzie Barei."

Goja
28.04.2015
Ocena
5/5

"Polecam Vivid przy Rondzie Młyńskim - niesamowita atmosfera, elastyczny grafik i kompetentni nauczyciele :) cena również wyrównana."

Dominik
21.04.2015
Ocena
5/5

"Czy zna ktoś taką instytucję, jak PNTA (Polsko-Niemieckie Centrum Akademickie)? Czy kursy organizowane tam są godne polecenia?"

MrowkaMatylda
24.09.2014
Ocena
5/5

"a lincoln? gdzie w tym spisie jest lincoln? przecież to świetna szkoła :) uczyłam się u nich i dalej zamierzam kontynuować nauke;) "

daria
09.09.2014
Ocena
5/5

"W spisie brakuje jednej z największych Krakowskich szkół językowych a mianowicie Lingualandu: Szkoła Języków Obcych Lingualand Karmelicka 45 31-128 Kraków tel. 12 632 77 25 info@lingualand.pl http://www.lingualand.pl"

Michał
29.01.2014
Ocena
3/5

"Zapisałam sie na 2 lata do Syllabusa , ale jak bedzie trzeba to oczywiscie bede sie uczyc az do skutku, kiedy moj poziom bedzie minimum srednio zaawansowany. "

werka88
18.11.2013
Ocena
3/5

"Zapraszamy na kursy języka hindi w Krakowie:) http://hindiwkrakowie.pl lub http://facebook.com/HindiWKrakowie Wszelkie pytania prosimy przesyłać mailem: kursy@hindiwkrakowie.pl"

Hindi Kraków
22.08.2013
Ocena
5/5

"Zapraszamy na kursy języka hindi w Krakowie:) http://hindiwkrakowie.pl lub http://facebook.com/HindiWKrakowie Wszelkie pytania prosimy przesyłać mailem: kursy@hindiwkrakowie.pl"

Hindi Kraków
22.08.2013
Ocena
5/5

"ja niestety zaczęłam chodzić do Leader school na ul. Urbanowicza w N. Hucie. o ile lektorki są w porządku to sama obsługa max. niezorganizowana. Cały czas albo nie zapłaciłam ( a zapłaciłam))albo odejmują mi liczbę godzin albo mailem zmieniają warunki cenowe. Zrezygnowałam - szkoda czasu"

dorota
23.04.2013
Ocena
2/5

"Jesli ktos mieszka w okolicy os. Oświecenia to tam jest szkola progress, ktora polecam. chodzilam 3 lata i nauczylam sie dosc plynnie mowic po angielsku. juz sie tak nie stresuje gdy mam rozmawiac po ang na wyjezdzie lub w parcy przez tel. ogolnie szkola ok, male grupy. nativi sympatyczni"

Magda
03.04.2012
Ocena
5/5

"Polecamy Tppf na al.Daszyńskiego, a szczególnie kursy francuskiego i konwersacje z native speakerami. Bardzo małe grupy, ceny ok. "

Monika
23.02.2012
Ocena
5/5

"Polecam nową Szkołę Językową SALWATOR w Krakowie - miała kadra, dobre podejście do kursantów, świetna szkoła dla dzieci zwłaszcza tych z dysleksją, którym bardzo trudno poradzić sobie z nauką języka angielskiego! http://jezyki.szkolasalwator.pl/"

Asia
02.12.2011
Ocena
3/5