Szkoły języków obcych...

Jeśli planujesz dłuższy pobyt w Krakowie może warto poświęcić trochę czasu na naukę języków obcych? W naszym mieście działa wiele świetnych szkół, które mają doskonałą kadrę i znakomite zaplecze techniczne. Większość z nich zlokalizowana jest wokół Rynku, więc prosto po lekcji możesz pójść do swojego ulubionego pubu. W czasie wakacji organizowane są specjalne, intensywne kursy: zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, co pozwala w ciągu miesiąca opanować materiał z jednego semestru. Po takim maratonie mówisz w obcym języku lepiej, niż we własnym!

Ceny za godzinę są bardzo zróżnicowane: jeśli decydujesz się na naukę w grupie zapłacisz ok. 20 zł, natomiast lekcje prywatne są dużo droższe - musisz liczyć się z wydatkiem w granicach 50 zł.SZKO£Y JęZYKOWE

Mały Rynek
Mały Rynek 3
Szkoła oferuje kursy języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, szwdzkiego, rozyjskiego, portugalskiego, japońskiego i kursy polskiego dla obcokrajowców. Możesz wybrać lekcje indywidualne lub uczyć się w grupie.
tel: 12 422 78 57
www.malyrynek.krakow.pl

Empik
Rynek Główny 5
Szkoła z widokiem na Rynek, mieszcząca się na ostatnim piętrze popularnego mega-store;oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i innych języków.
tel: 12 421 55 44
www.empik.edu.pl

Everest
Ul. Mieszczańska 9
Ta nowoczesna szkoła mieści się w pobliżu Centrum Kultury Japońskiej Manggha. Zatrudnieni w niej lektorzy tworzą kompetentny i symaptyczny zespół. Everest oferuje kursy języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, japońskiego, rozyjskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, norweskiego i polskiego dla obcokrajowców. Jest w czym wybierać!
tel: 12 260 54 00
www.everest.edu.pl

Berlitz
Al.Słowackiego 64
Berlitz mieści się w ścisłej czołówce szkół językowych na świecie. Krakowski oddział ma doskonałą reputację, prowadzi kursy angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i in. Staranny dobór kadry gwarantuje wysoki poziom nauczania. Lekcje odbywają się w szkole lub w domu ucznia - wybór należy do Ciebie.
tel: 12 633 03 20

Policealne Stdio Aktorskie
ul. Brzozowa 6 (na Kazimierzu)
Studio aktorskie powstałe w roku 1992 to placówka przygotowująca do aktorskiego fachu, mogąca pochwalić się ciężko wypracowaną renomą i dorobkiem artystycznym swoich wychowanków. Byłych Uczniów, którzy obecnie odnoszą sukcesy w świecie filmu. O popularności szkoły świadczy fakt, iż z roku na rok przybywa tutaj nowych studentów. Studio kojarzone jest z najlepszą, profesjonalną szansą na upragniony indeks w Wyższej Szkole Teatralnej. Absolwenci legitymujący się dyplomem ukończenia naszego studia, po odbyciu rocznego stażu w teatrze, mogą przystępować do eksternistycznego egzaminu dla aktorów dramatu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną w Warszawie.
tel/fax: (012)422 76 89

British Council
Ul.Wiślna 2
Szkoła mieści się w pięknym pałącu tuż przy Rynku Głównym. Profesjonalne kursy angielskiego prowadzone są przez doświadczonych lektorów. Poczujesz się tutaj jak angielska królowa!
www.britishcouncil.pl

Cervantes Institute
Ul.Kanoniczna 12
Instytucja zajmująca się popularyzacją kultury hiszpańskiej od niedawna prowadzi również kursy językowe. Pieną mowę Cervantesa możesz poznawać dosłownie u stóp Wawelu.
tel: 12 622 54 22

Poliglota
Pl. Szczepański 8
Popularna szkoła językowa na Starym Mieście; oferuje kursy polskiego dla obcokrajowców a także angielskiego, niemieckiego, hiszoańskiego, włoskiego i francuskiego.
tel: 12 421 81 28
www.poliglota.pl

Prolog
Prolog specjalizuje się w kursach angielskiego i niemieckiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Mieści się dwa kroki od fantastycznej księgarni ikawiarni Massolit.
tel: 12 638 45 50
www.prolog.edu.pl

Stairway School of English
Ul. Gertrudy 7
Ta renomowana szkoła mieści sie tuż przy Plantach. Oferuje kursy angielskiego prowadzone wyłącznie przez Anglików i Amerykanów. ¦wietnie przygotowuje do egzaminów Cambridge.
tel: 12 422 18 36
www.stairway.com.pl

Esej Centrum Językowe
Istnieje kilka podstawowych metod zwiększenia efektywności nauki języka. Esej to jedyna w kraju szkoła, prowadząca innowacyjne kursy językowe metodą esej. Formuła nauczania hybrydowego "blended learning" połączona z tradycyjnym lektoratem przynosi szybkie efekty. Specjalne programy autorskie przygotowywane są przez doskonałych lektorów dla małych grup uczniów. Dysponujemy unikalnymi pomocami dydaktycznymi. Innowacyjość formuły prezentowanej przez szkołę Esej umożliwia optymalne zarządzanie własnym czasem, dzięki czemu idealnie wpisuje się we współczesne realia. Czasy, w których szybkość przyswajania wiedzy to gwarant sukcesu. Kurs przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych bez względu na dotychczasowe doświadczenia językowe. W ofercie szkoły znajdują się języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski. Przygotowujemy również do matury z języka angielskiego oraz oferujemy kursy dla firm, Business English oraz konwersacje.
ul.Armii Krajowej 19
www.szkola-esej.pl

Glossa
Ul. Dietla 103
tel: 429 40 51
fax: 421 40 99

Profi Lingua
tel:431 18 98
krakow@profi-lingua.pl

Accent School of English
Ul. Lubelska 4
tel: 423 38 25
www.accent.krakow.pl

Callan
Al. Straszewskiego 21
tel: 421 45 58
www.callan.krakow.pl

Norton
Al.Krasińskiego 20/8
tel: 427 28 39

Bell
Rynek Gł. 7 IIp
www.bell.pl

YORK School of English
ul. Mackiewicza 12
31-214 Kraków
+48/12/415-18-18
info@york.edu.pl
www.york.edu.plKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Krakow Nocą
Lotnisko Balice
Wypożycz Samochód
Nieruchomości
Krakowska Karta Turystyczna
Kafejki Internetowe
Szkoły Wyższe
Szkoły Językowe
Muzeum Narodowe
Warszawa

dodaj komentarz

"Ja chodze do Highline na Wadowickej i zadowolony jestem. Podciągnąć mi się wreszcie udało w mówieniu, i pracuje mi się teraz lepiej :-) Polecam"

Adek
19.04.2017
Ocena
3/5

"Jeśli chodzi o naukę angielskiego szczególnie polecam Vivid centrum językowe. Niezwykle przyjazna atmosfera a przy tym dobre metody. Zauważyłem u siebie duże postępy i naprawdę lubię się tam uczyć, do tego prócz zajęć z lektorem można uczęszczać na konwersacje z Native Speakerem. Naprawdę polecam :)"

Ada K.
31.08.2016
Ocena
3/5

"Polecam Leader School na Urbanowicza :) ¦wietna atmosfera. Już po 2 latach zaczęłam płynnie komunikować się po angielsku :) "

Beata
30.01.2016
Ocena
5/5

"W spisie brakuje jeszcze szkoły Inspiro Language Academy: http://inspiroacademy.pl/"

ws
26.10.2015
Ocena
5/5

"Polecam CE Lingua. Lektorzy są profesjonalistami, to osoby, które ukończyły studia z filologii angielskiej oraz z wykształceniem pedagogicznym. Nauka z użyciem nowych technologii i materiałów pomocniczych. Warto skorzystać i się zapisać na kurs językowy!"

Klaudia
15.06.2015
Ocena
3/5

"Polecam CE Lingua. Lektorzy są profesjonalistami, to osoby, które ukończyły studia z filologii angielskiej oraz z wykształceniem pedagogicznym. Nauka z użyciem nowych technologii i materiałów pomocniczych. Warto skorzystać i się zapisać na kurs językowy!"

Klaudia
15.06.2015
Ocena
3/5

"Ja polecam Select Training Solutions przy Rondzie Barei."

Goja
28.04.2015
Ocena
5/5

"Polecam Vivid przy Rondzie Młyńskim - niesamowita atmosfera, elastyczny grafik i kompetentni nauczyciele :) cena również wyrównana."

Dominik
21.04.2015
Ocena
5/5

"Czy zna ktoś taką instytucję, jak PNTA (Polsko-Niemieckie Centrum Akademickie)? Czy kursy organizowane tam są godne polecenia?"

MrowkaMatylda
24.09.2014
Ocena
5/5

"a lincoln? gdzie w tym spisie jest lincoln? przecież to świetna szkoła :) uczyłam się u nich i dalej zamierzam kontynuować nauke;) "

daria
09.09.2014
Ocena
5/5

"W spisie brakuje jednej z największych Krakowskich szkół językowych a mianowicie Lingualandu: Szkoła Języków Obcych Lingualand Karmelicka 45 31-128 Kraków tel. 12 632 77 25 info@lingualand.pl http://www.lingualand.pl"

Michał
29.01.2014
Ocena
3/5

"Zapisałam sie na 2 lata do Syllabusa , ale jak bedzie trzeba to oczywiscie bede sie uczyc az do skutku, kiedy moj poziom bedzie minimum srednio zaawansowany. "

werka88
18.11.2013
Ocena
3/5

"Zapraszamy na kursy języka hindi w Krakowie:) http://hindiwkrakowie.pl lub http://facebook.com/HindiWKrakowie Wszelkie pytania prosimy przesyłać mailem: kursy@hindiwkrakowie.pl"

Hindi Kraków
22.08.2013
Ocena
5/5

"Zapraszamy na kursy języka hindi w Krakowie:) http://hindiwkrakowie.pl lub http://facebook.com/HindiWKrakowie Wszelkie pytania prosimy przesyłać mailem: kursy@hindiwkrakowie.pl"

Hindi Kraków
22.08.2013
Ocena
5/5

"ja niestety zaczęłam chodzić do Leader school na ul. Urbanowicza w N. Hucie. o ile lektorki są w porządku to sama obsługa max. niezorganizowana. Cały czas albo nie zapłaciłam ( a zapłaciłam))albo odejmują mi liczbę godzin albo mailem zmieniają warunki cenowe. Zrezygnowałam - szkoda czasu"

dorota
23.04.2013
Ocena
2/5

"Jesli ktos mieszka w okolicy os. Oświecenia to tam jest szkola progress, ktora polecam. chodzilam 3 lata i nauczylam sie dosc plynnie mowic po angielsku. juz sie tak nie stresuje gdy mam rozmawiac po ang na wyjezdzie lub w parcy przez tel. ogolnie szkola ok, male grupy. nativi sympatyczni"

Magda
03.04.2012
Ocena
5/5

"Polecamy Tppf na al.Daszyńskiego, a szczególnie kursy francuskiego i konwersacje z native speakerami. Bardzo małe grupy, ceny ok. "

Monika
23.02.2012
Ocena
5/5

"Polecam nową Szkołę Językową SALWATOR w Krakowie - miała kadra, dobre podejście do kursantów, świetna szkoła dla dzieci zwłaszcza tych z dysleksją, którym bardzo trudno poradzić sobie z nauką języka angielskiego! http://jezyki.szkolasalwator.pl/"

Asia
02.12.2011
Ocena
3/5

"Absolutnie polecam szkołę Labor http://www.jezykniemiecki.krakow.pl/ Pana Jerzego Gacka. Jestem zupełnym beztalenciem językowym a dzięki lekcjom odnotowuję przełom:). Wiele szkół odwiedzałam w Krakowie i nie tylko, więc mam porównanie."

Martyna
01.12.2011
Ocena
5/5

"Polecam Poliglotę i kurs Business English. Bez problemu zdałam LCCI :)"

martka
11.08.2011
Ocena
5/5

"Polecam dofinansowany intensywny kurs języka angielskiego dla pracowników małych i mikro firm w Krakowie. Zaczyna się 11 lipca 2011. Jest to projekt unijny dlatego ma niezłą cenę, realizowany we współpracy ze szkołą językową z Krakowa Prolog. Szczegóły na stronie http://turystykamalopolska.pl/szkolenia/id/727/intensywny_dofinansowany_kurs_angielskiego.html"

Turystyka
29.06.2011
Ocena
3/5

"Kursy językowe, wiosenny wysyp nagród (Kraków). Z przyjemnością informujemy o marcowym deszczu nagród. Wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych gorąco zachęcamy do zapisania się na kursy. Wiosenna promocja*. Słuchaczu – jeśli zapiszesz się od 16 do 23 marca we¼miesz udział w losowaniu nagród. Pamiętaj, promocja trwa do 18 marca. Do wygrania gratyfikacje pieniężne o wysokości trzy- i dwu-krotności semestru nauki (w wypadku kursów standardowych 1078 oraz 1617 złotych), weekend w górach, inne nagrody rzeczowe. Zapisz się teraz i skorzystaj! Zapisy codziennie od 16 do 18:30, od poniedziałku do piątku. Wpadnij, zobacz, oceń swoje przyszłe miejsce nauki. Yokatta Private Language School ul. Juliana Dunajewskiego 6 31-133 Kraków tel. 506185194 tel. 505857398 e-mail: yokatta.eu@gmail.com W ofercie: Duński [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Holenderski [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Francuski [1 grupa/początkujący – nabór zakończony 4 marca] [2 grupa/początkujący – nabór otwarty] [3 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Niemiecki [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Włoski [1 grupa/początkujący – nabór zakończony 7 marca] [2 grupa/początkujący – nabór otwarty] [3 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] £acina [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Norweski [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Portugalski [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Hiszpański [1 grupa/początkujący – nabór zakończony się 11 marca] [2 grupa/początkujący – nabór otwarty] [3 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Szwedzki [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Chiński [1 grupa/początkujący – nabór zakończony 8 marca] [2 grupa/początkujący – nabór otwarty] [3 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Hindi [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Japoński [1 grupa/początkujący – nabór zakończony 21 lutego] [2 grupa/początkujący – nabór otwarty] [3 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Koreański [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Tajski [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Wietnamski [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Rosyjski [1 grupa/początkujący – nabór zakończony 8 marca] [2 grupa/początkujący – nabór otwarty] [3 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Arabski [1 grupa/początkujący – nabór otwarty] [2 grupa/zaawansowany – nabór otwarty] Po więcej informacji zapraszamy na www.szkola.yokatta.eu *Yokatta s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji bez podania przyczyny."

Yokatta
15.03.2011
Ocena
3/5

"Nie4 widziałam wymienionej tutaj szkoły Axon na Pomorskiej. Małe grupy, fajna atmosfera i zdecydowanie największy nacisk kładą na komunikację."

Monika
15.02.2011
Ocena
4/5

"Odradzam wszystkim szkołę York na Mackiewicza. Najgorsza szkoła do jakiej kiedykolwiek chodziłem i to za równo w Polsce jak i Anglii. Pani dyrektor, osoba bardzo nie miła, chwali się 20-letnim istnieniem szkoły. Cóż z tego droga pani jak za te 20 lat udało się wam wyszkolić aż dwóch studentów na poziom CPE - gratuluję, co za osiągnięcie. Organizacyjnie szkoła to porażka, jeden wielki bajzel. Nikt nic nie wie, nikt o niczym nie informuje. Zajęcia nudne. Brak koncepcji na zajęcia. Nie mieli nawet ustalonego podręcznika. Grupy zaawansowane tworzone "na sztukę". Wytrzymałem aż 9 zajęć! Na koniec zostałem jeszcze oszukany ponieważ musiałem zapłacić za rezygnację z grupy która została rozwiązana nie z mojej winy. ¯ałuję każdej złotówki którą tam zostawiłem. Cóż popełniłem duży błąd zapisując się do Yorku, bardzo żałuję!"

Marcin
09.11.2010
Ocena
1/5

"Czy wiecie gdzie w Krakowie można uczyć się norweskiego? Polećcie proszę jakąś szkołę - chcę się zacząć uczyć, chęci są, tylko szkoły nie ma....:-( Idealna lokalizacja: Prądnik Biały:-)Dzieki za pomoc!"

Karolina
13.10.2010
Ocena
3/5

"A czy ktoś wie i słyszał o kursie duńskiego w Krakowie, teraz w tym semestrze? Interesuje mnie nauka od podstaw. Z góry dzięki za pomoc."

Agnieszka
03.10.2010
Ocena
3/5

"Jeśli ktoś z Was szuka szkoły w okolicach Nowej Huty to polecam nowo otwartą Leader School. Byłam na lekcji pokazowej z programu nastawionego głownie na komunikację, bardzo fajnie to wygląda i chyba rzeczywiście przełamuje opory przed mówieniem. Szkoła jest w Krakowie nowa, ale to sieciówka, więc sprawdzona. I atmosfera bardzo miła"

Patrycja
29.09.2010
Ocena
5/5

"Nie rozumiem, dlaczego twierdzisz Anno, że jakaś szkoła językowa kwalifikuje do niższych grup. Kursy powyżej poziomu upper są droższe, więc jaki mieli by w tym interes?"

Kamil
29.09.2010
Ocena
3/5

"Polecam szkołę PROGRESS. Mają angielski i niemiecki oraz tłumacznia. Prowadzą rewelacyjne kursy konwersacyjne (całoroczne). Konwersacje mają już nawet dla dzieciaków. "

Zuza
17.09.2010
Ocena
3/5

"Profi-Lingua rzeczywiście zaniża ocenę poziomu kandydatów na testach kwalifikacyjnych. Mnie zakwalifikowano na poziom pre-intermediate, a po trzech miesiącach przeniosłam się na następny poziom, który zaliczyłam na bdb. Konwersacje bezpłatne bez ograniczeń to nieprawda - jedna, czasem dwie możliwości w miesiącu. Musisz logować się z wyprzedzeniem, a jeśli rezygnujesz, płacisz 10 zł. Terminy konwersacji zazwyczaj ci nie pasują. Ja nie skorzystałam ani raz. Zła organizacja pracy - wolny piątek ni stąd ni zowąd w marcu, za to w długi weekend czerwcowy, gdy wszyscy chcą wyjechać - w szkole Profi-Linga akurat odbywały się zajęcia. Do lektorów akurat miałam szczęście, nie mogę narzekać. Dodatkowe 5 minut to fikcja - odbiorą to w liczbie godzin zajęć."

Kaja
12.09.2010
Ocena
3/5

"Witam! Mam dylemat: British Council czy K&K (Kokosińscy)? Jakie macie doświadczenia związane z tymi szkołami? "

Ewa
22.08.2010
Ocena
3/5

"Mieszkam w Krakowie jestem na emeryt.; pragnę rozpocząć naukę języka ang- ostatnio otrzymałam ofertę - interesującą ,acz dość drogą/ szkoły Speak-up, Nie wiem co myśleć, sądzić o tej szkole ???. Czy ktoś zna-jej metody, zalety, wady z własnego doświadczenia ??? Pozdrawiam - Alina "

Alina
27.07.2010
Ocena
3/5

"Przeczytałam tu o Archerze i w sumie też mogę się podzielić dobrą opinią o tej szkole. Chodziłam na direct (coś jak callan) Płaci się co miesiąc, ceny OK, nawet bardzo OK - jeśli nie masz kasy na jakieś superaszcze kursy to archer jest najlepszym rozwiązaniem. Jesli chcesz się przełamać nauczyć się mówić i miło spędzić czas. Lektorzy fajni. Atmosfera świetna. ¯al mi było jak musiałam opuścić zajęcia lub że się już kończyły :P Natalia jest the best :) Lekcje aż z ok. 5 lektorami z różnych krajów - kanada, USA, anglia itp. Wspólne wypady do pubu. Ale odradzam jeśli twoim celem jest głównie certyfikat."

Emilia
19.07.2010
Ocena
4/5

"A ja odradzam naukę w Katiuszy. Tam najważniejsze są pieniądze a nie uczniowie. Nie mozna liczyć na konsultacje,a za darmo nic Ci nie pomogą. Poza tym strasznie powolnie idzie nauka, jeden semestr wałkowany jeden temat."

Madzia
09.03.2010
Ocena
1/5

"Profi Lingu to porażka. Zakwalifikowałam sie do grupy Intermediate mimo że na studiach byłam w grupie B2. Teraz chodzę do My Seed na Karmelickiej. Małe grupy, sympatyczni lektorzy, sympatyczne panie w recepcji. Ogólnie fajna atmosfera i poziom trzymają. "

Anna
25.02.2010
Ocena
5/5

"ja na szczęście się nie sparzyłam od razu trafiłam do miejsca, z którego jestem bardzo zadowolona i z którego korzystam do już trzeci rok. Profi-Lingua. Miałam dłuższy przestój w nauce angielskiego. dzięki moim lektorom zrobiłam bardzo duże postęp ¦wietnie motywują, przerabiają z grupą dużo materiału choć i nie ograniczają się do podręcznika. ¦wietnie tłumaczą. profi - lingua polecam każdemu"

Anika
29.12.2009
Ocena
4/5

"Szukam kursu angielskiego na Ruczaju. Czy Ktoś może mi coś polecić ? Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Jola."

Jola
20.10.2009
Ocena
3/5

"Nikt tu jeszcze nie wyraził swojej opinni na temat Poligloty, więc ja to zrobię. W Poliglocie uczę się od lat i jestem bardzo zadowolona. Ze sprawami organizacyjnymi i elastycznością szkoły bywa, co prawda, różnie, ale za to lektorzy są fantastyczni. Uczyli mnie kolejno: Tom, Jay i Paul i uważam, że wszyscy sa świetnymi nauczycielami. "

Anna £oś (Panna)
16.10.2009
Ocena
4/5

"czy ktoś zna w krakowie jakieś studia bąd¼ studium związane w większości z j. angileskim?"

Kris87
14.10.2009
Ocena
3/5

"Ja z Profi-Lingua jestem zadowolony. Uczę się języków od lat. (angielski, włoski i niemiecki)W szkołach byłem wielu, z żadnej ani w Krakowie, ani w Rzeszowie, nie bylem tak zadowolony! Uczciwe ceny, w przeciwieństwie do niektórych... Fajna atmosfera, ciekawe zajęcia, no i świetna kadra, na żadnego z moich lektorów nie mogę złego słowa powiedzieć. "

Miłosz
10.10.2009
Ocena
5/5

"Fajna szkoła językowa dla ludzi z Nowej Huty i okolic to CE Lingua na Bohaterów Września. Zajęcia są na wysokim poziomie, pomoce naukowe dają gratis i proponują darmowe konwersacje!"

marta
29.09.2009
Ocena
5/5

"Postanowiłam sprawdzić swój poziom przez test online. Pani z Profi Lingua stwierdziła że jestem na poziomie Intermediate ;) P.S. - ukończyłam kurs FCE w innej szkole.. To chyba wystarczy jeśli chodzi o informacje o szkole - próbują Cie naciągnąć na niższy poziom żebyś potem szedł na wyższy i im płacił pieniądze. A wyników testu oczywiście nie ujawnią. :] Odradzam szkołę! "

Magda
26.09.2009
Ocena
3/5

"Postanowiłam sprawdzić swój poziom przez test online. Pani z Profi Lingua stwierdziła że jestem na poziomie Intermediate ;) P.S. - ukończyłam kurs FCE w innej szkole.. To chyba wystarczy jeśli chodzi o informacje o szkole - próbują Cie naciągnąć na niższy poziom żebyś potem szedł na wyższy i im płacił pieniądze. A wyników testu oczywiście nie ujawnią. :] Odradzam szkołę! "

Magda
26.09.2009
Ocena
3/5

"wczoraj bylem na darmowych lekcjach rozgrywkowych prowadzi je teraz szkoła profi-lingua. Id¼cie bo warto!! są darmowe, do niczego nie zobowiązują, ciekawie prowadzone. Takie zajęcia organizowane są do 15 pa¼dziernika. super. w przyszłym tygodniu zapisałem się na kolejne. "

Tomek
18.09.2009
Ocena
5/5

"Dla mnie Profi-Lingua to trafiony wybór. dużo dodatkowych zajęć, miła atmosfera. bardzo dobrze przygotowani lektorzy - od razu widać, że uczą z pasją. Ciekawe zajęcia i przede wszystkim cena lepsza niż u innych dobrych szkół w centrum."

Natalia
16.09.2009
Ocena
4/5

"Gdzie w Krakowie można zapisac się na kurs języka japońskiego ? :-)"

paulina
01.09.2009
Ocena
3/5

"Ja polecam Cj Vivid na ul Pilotów. Chodziłam tam w tym roku i jestem mile zaskoczona. Szkółka jest mała i kameralna, zajęcia ciekawe pełno śmiechu i fajni nativi:]no i grupy od 4-8 osób więc bardzo fajnie sie pracuje i dużo zostaje w głowie."

Basia
28.07.2009
Ocena
3/5

"Jeżeli ktoś chce się uczyć czeskiego to polecam Centrum Języków Słowiańskich - Slavia. Mają też inne języki słowiańskie :)"

monroe
20.07.2009
Ocena
5/5

"a jeśli ktoś mieszka na Kurdwanowie to ja polecam Victoria Center :) "

ania
07.07.2009
Ocena
4/5

"Nie polecam małego rynku - nieciekawa atmosfera, brak elastyczności. A zajęcia są na czwartym piętrze w kamienicy bez windy."

Marcel
26.05.2009
Ocena
3/5

Krakw hotele & apartamenty | restauracje | knajpy, kluby & lokale
sklepy | rozrywka | galerie i muzea | usługi & serwisy

turystyka
| mapa | miasto | niusy | nauka
info | eventy | forum | galeria | pogoda

e-krakow.com 2004-2014 | Krakw Polska Przewodnik | wszystkie prawa zastrzeżone
Lifeboat Limited. UK Registered Company No. 5351515