Kafejki internetowe

Kafejek internetowych w Krakowie jest całe mnóstwo, znajdziesz je zarówno w Rynku jak i na peryferyjnych osiedlach. Są wciąż bardzo popularne, chociaż coraz więcej ludzi ma dostęp do Internetu we własnym domu. Ich cenniki są podobne, przeciętnie płaci się od 2 do 4 zł za godzinę.

Na naszej liście umieściliśmy najlepsze miejsca, ale jeśli znasz inne, równie godne polecenia napisz do nas. Chętnie poszerzymy nasz spis o Twoją ulubioną kafejkę.STARE MIASTO

Planet

Rynek Główny 24
Jedna z najlepszych kafejek internetowych w mieście znajduje się w samym centrum naprzeciwko Wieży Ratuszowej. Jest tu tak wiele komputerów, że na pewno znajdziesz wolne miejsce.

Cornet

Ul. Gołębia 4
Kafejka znajduje się w piwnicy, oferuje nowoczesny sprzęt i zapewnia internautom minimum prywatności. Za całą noc surfowania (od 22.00 do 6.00) zapłacisz tylko 10 zł

U Louisa

Ta kafejka mieście się w stylowej piwnicy, obok kultowego krakowskiego pubu, gdzie można posłuchać dobrych koncertów. Fajne miejsce, ale bywa tutaj bardzo tłoczno i ciemno od papierosowego dymu.

Empik

Rynek Główny 5
Być w Krakowie i nie słyszeć o Empiku - to niemożliwe. Mega-store znajduje się obok Kościoła Mariackiego i jest tak charakterystyczny, że obok Skarbonki i Adasia stanowi popularne miejsce spotkań.Kafejka znajduje się na trzecim piętrze budynku, z dala od tłoku i hałasu. Są w niej tylko trzy miejsca, dzięki czemu poczujesz się jak w domu.

IMS

Ul.Szewska 22
20 komputerów rozlokowanych w trzech dużych pomieszczeniach gwarantuje Ci niespotykaną gdzie indziej przestrzeń. Miła odmiana, jeśli do tej pory znałeś tylko kafejki, gdzie ludzie siedzą ramię w ramię. IMS zaprasza od 9.00 do 22.00 od poniedziałku do piątku i od 12.00 do 22.00 w soboty i niedziele. Opłaca się zostać ich stałym klientam - za karnet an 10 godzin surfowania zapłacisz tylko 20 zł. Możesz tu także skanować, drukować i nagrywać płyty CD.

KAZIMIERZ

Labirynt

Al. Józefa 15
To-jak na razie-jedna z bardzo niewielu kafejek internetowych na Kazimierzu, ale chyba najlepsza z nich. Przytulne miejsce, któremu dodają uroku pogodna obrazy na ścianach.

INNE

Fantasy Park

Al. Pokoju 44
Jeśi szukasz dostępu do Sieci poza centrum, to warto zapamiętaś ten adres. Fantasy Park, który mieście się w Plazie, ogromnym centrum handlowo-usługowym oferuje różne atrakcje, a także ma kafejkę z jedenastoma komputerami. Polecamy ją nocnym markom - jest otwarta od 10.00 do 2.00 nad ranem. W każdej chwili możesz pokrzepić się w barze obok kafejki. Możesz tutaj drukować, wypalać CD a także grać w gry sieciowe.

Kafejka Internetowa

Przy ul. Karmelickiej znajduje się klimatyzowany lokal, gdzie możesz korzystać z Internetu za niewielki pieniądze - 2,50 zł za pierwszą godzinę i po 2 zł za każdą kolejną. Stanowiska oddzielone są boksami, które zapewniają Ci prywatność. Dostępne tutaj słodycze i zimne napoje krzepią, ale nie zapominaj, że także podnoszą poziom cukru we krwi.Kraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours
Cracow Life Poster
Mamy Mapkę!!!

 


Krakow Nocą
Lotnisko Balice
Wypożycz Samochód
Nieruchomości
Krakowska Karta Turystyczna
Kafejki Internetowe
Szkoły Wyższe
Szkoły Językowe

dodaj komentarz

"ZAISTE .... " pogubić się można .Słowo do decydentów ; skoro plujecie na Nową Hutę od SIEDEMDZIESIęCIU LAT ; to może w ramach zadośćuczynienia powołalibyście nie tylko w bibliotekach , których dziwnym trafem jeszcze nie zlikwidowa.liście , ten istny cud w postaci dostępu do komputera wraz z możliwością wydruku ; bowiem nie każdy małolat lub senior ma przyrośnięty do dłoni - smartfon .PANIE SENATORZE FEDOROWICZ , walczył pan o stołek w Senacie niczym lew.Powalcz pan w końcu o komputery dla opluwanej NOWEJ HUTY."

Marcin Wierzbicki
17.10.2019
Ocena
3/5

"totalna beznadzieja ktoś kto to zamieszczał powinie dostać krzesłem w tył głowy gdzie cafe na hucie ?"

kamil
14.09.2015
Ocena
1/5

"empiku na rynku nie ma już od wielu miesięcy. Zamknijcie w pieron tą stronę, bo siejecie zamęt nieprawdziwymi danymi."

jędrek
23.07.2014
Ocena
1/5

"Litości, te informacje są nieaktualne, tracicie wiarygodność. Lepiej usunąć ten wpis, niż tak ludzi wprowadzać w błąd. Warto zaktualizować informacje (biorąc pod uwagę, że kafejek internetowych w tym momencie zostało już bardzo mało i rzeczywiście niełatwo znale¼ć coś w okolicy rynku)"

Monika
14.11.2011
Ocena
1/5

"kiedy pisaliście ten ranking?! U Luisa nie ma kafejki od dobrych paru lat. Boję się skorzystać z tego rankingu! Amatorszczyzna!"

Ewa
06.08.2009
Ocena
1/5

"szkoda że nie ma takiej gry na internecie:( "

Agata
30.10.2008
Ocena
5/5

Krakw hotele & apartamenty | restauracje | knajpy, kluby & lokale
sklepy | rozrywka | galerie i muzea | usługi & serwisy

turystyka
| mapa | miasto | niusy | nauka
info | eventy | forum | galeria | pogoda

e-krakow.com 2004-2014 | Krakw Polska Przewodnik | wszystkie prawa zastrzeżone
Lifeboat Limited. UK Registered Company No. 5351515