Kraków Strefy Parkowania

Jazda samochodem po Krakowie bywa frustrująca. Na niektórych znakach drogowych wypisane są całe poematy, czytasz je uważnie, przestrzegasz ograniczenia prędkości - i nagle bach! Dostajesz mandat. Za co? Wjechałeś w niewłaściwą strefę. To zdarza się nie tylko przyjezdnym ale i miejscowym, którzy mają coś do załatwienia w okolicy Rynku.

Poniżej znajdziesz mapkę, dzięki której jazda i parkowanie w centrum Krakowa przestanie straszyć Cię po nocach. Znajd¼ miejsce, w którym teraz jesteś - i wszystko stanie się proste.

Strefa A Tu wolno poruszać się wyłącznie pieszym i rowerzystom.

Strefa B Strefa zamieszkania, gdzie wolno Ci jechać z prędkością 20km/h i parkować wyłącznie w oznaczonych miejscach.

Strefa C Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 20.00 obowiązują karty parkingowe, które można kupić w parkomatach. Można także dokonać opłaty wysyłając sms przez mpay.pl lub specjalnie doładowaną Krakowską Kartą Miejską. Pierwsza godzina postoju kosztuje 3 zł, druga - 3,50 zł, trzecia - 4,10 zł, czwarta i kolejne - 3 zł. Uwaga! Parkomaty nie wydają reszty.Kraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Krakow Nocą
Lotnisko Balice
Wypożycz Samochód
Nieruchomości
Krakowska Karta Turystyczna
Kafejki Internetowe
Szkoły Wyższe
Szkoły Językowe
Kraków Stare Miasto - mapa

Komentarze zostaną umieszczone po sprawdzeniu ich przez redakcje.

dodaj komentarz

"brak objaśnienia kolorów na mapce"

Paweł
28.05.2021
Ocena
3/5

"Wynajmuje z zona mieszkanie w strefie C, niedawno kupilismy samochod ale mamy problem bo 250 zl miesiecznie za parkowanie pod oknem do DUZO, Ktos cos poradzi?"

zyg
10.11.2008
Ocena
3/5

"ale to jusz było"

nn
08.11.2008
Ocena
3/5

"Należy przede wszystkim pisać na temat, jeśli artykuł dotyczy wydarzeń politycznych to nie zamieszczamy komentarzy na temat najnowszej diety odchudzającej. Pamiętajcie o tym, że Ci, którzy czytają Forum chcą poznać opinie innych na dany temat, a nie uczestniczyć w kłótniach i przepychankach słownych, dlatego nie należy obrażać innych forumowiczów. Pamiętajmy o tym, że rozmowa w Internecie nie rożni się niczym od rozmowy na żywo, obowiązują w niej takie same zasady kultury i dobrego wychowania jak w życiu :-) "

admin
06.11.2008
Ocena
3/5

"tam nikt nie pomyka ani renaultem ani vw "

zdziwiony
05.11.2008
Ocena
3/5

"Jestem mieszkańcem ulicy Szlak. Zauważyłem że panowie w kamizelkach obsługa strefy parkowania zawsze omijają te strone ulicy przy banku i politechnice. Dopytałem sprzedawcy dlaczego nie odbywa sie kontrol w tym miejscu ale tylko sie zasmiał wiec nastepnego dnia pytałem kontrolerów na co odpowiedzieli że mają wyznaczona do kontroli tylko prawa cześc ulicy. Dwa dni pozniej specjalnie czekałem czy skontrolują lewą strone i ponownie tego nie zrobili. Postanowilem wymusic na sprzedawcy odpowiedz na te zagadke bo domyslałem sie ze kontrolerzy mają jakies układy w piekarni ale nie przypuszczalem ze za darmo stoi aż 6 samochodów z piekarni!! co jeszcze?? kilka (5? 6?) aut z zakładu kominiarskiego i nienana liczba aut studentów. ta strona ulicy nie jest NIGDY kontrolowana. Ja nie mam samochodu wiec i nie mam problemów z parokwaniem, ale gdybym jezdził w kółko kilka razy nie mogąc znale¼c miejsca to zgłosiłbym sprawe na policje. Mam nadzieje ze ktos sie tym zajmie"

ktoś
04.11.2008
Ocena
3/5

"Powiem tyle ze kazdy kontroler bierze nawet jak młody janik pracował to tesz brał oczym stry dobrze wiedział --A CI dwaj to nagminnie biorą młody i stary odkiedy ich rozdziekiki wiecie okim pisze jeden stray a drugi młodszy co z ty pajecm chodził co renówka popmyka "

BY£Y SPRZEDAWCAS
02.11.2008
Ocena
3/5

"Witam to jest prawda byli ostatnio umnie i tesz 10 wzieli ale niwiem za co bo ja aut nie ustawiam ALE TEN STARY TO NACHALNY "

DR
02.11.2008
Ocena
3/5

"WITAM i ostrzegam sprzedawców sa kontrolerzy którzy biorą po 10.zł-od sprzedawców za to ze nie beda na rejonie i za ustawki ostatnia chodzili po łobzowskiej jeden młodszy a drugi to staruch co vw-jezdzi a ten młodszy lwem pomyka UWAGA SPRZEDAWCY NA TYCH PANÓW -"

narkotyk
02.11.2008
Ocena
3/5

"Domagamy sie czystych i ladnych toalet !!!!!!!!!!!! Gdzie czas milej leci. "

RZADKI
28.10.2008
Ocena
3/5

"zbyszek jakbyś napisał ten post wcześniej to byś tego "mandatu" nie zapłacił, ale już będziesz wiedział na przyszłość że TEGO SIE NIE PLACI. Nikt tego nie sciąga, powiedz znajomym"

lok
23.10.2008
Ocena
3/5

"15 pazdziernika zaparkowałem samochód na ulicy Kopernika zanim kupiłem kartę (można ją kupić tylko w dwóch miejscach, a o parkingowych to ani widu ani słychu ) miałem już mandat za wycieraczką . W biurze strefy parkowania nic nie wskurałem , mandat kazali zapłacić tylko sie zastanawiam za co skoro przecież miałem szczere chęci zaplacić za ten parking . Moim zdaniem to jest wydzeranie od ludzi pieniędzy tanim kosztem . bo wiadomo , że kazdy woli zapłacić mandat niż ganiać gdzieś po sądach i gdzie tu jakieś prawo którema chronić konsumenta"

zbigniew
20.10.2008
Ocena
1/5

"Może byście napisali której strefie jaki kolor odpowiada bo z opisu nic nie wynika. Mieszkam w Krakowie i wiem o co biega ale dla innych nie koniecznie będzie to czytelne."

£ukasz
19.10.2008
Ocena
1/5

"ale z was nudziarze, napisalibyscie jakies zabawne historyjki, a nie taki obciach,ja tam na strefe nie narzekam, dobrze mi sie tu pracuje, wszyscy chopcy mnie lubia a ja klubie ich nakrecac. papaski pozdrawiam starych dziadkow"

monola
16.10.2008
Ocena
3/5

"czytam te komentarze i muszę stwierdzić,że piszą to jacyś desperaci bez żadnej odwagi żeby powiedzieć komuś wprost to co myślą, obrażając innych ludzi tylko dlatego,że Internet "gwarantuje" fikcyjność. To jest żenujące a do tego jeszcze te błędy ortograficzne... "


09.10.2008
Ocena
3/5

"A to ciekawe !!!"

Pudzian
07.09.2008
Ocena
3/5

"STREFA PADA OCZYWI¦CIE W PO£IDNIU MPK WYGRYWA PRZETARG NA PARKOMETRY-------"

BOR
31.08.2008
Ocena
3/5

"Jeszcze kilka lat temu na płycie Rynku Glownego można było zauważyć niewielkie dorożki z miejscem dla dwóch osób, ciągnięte przez jednego konia, niewiele różniące się od tradycyjnego, jednokonnego powozu słynnego, rymującego wo¼nicy Jana Kaczary, którego uwiecznił w swym poemacie "Zaczarowana dorożka" Konstanty Ildefons Gałczyński. Obecnie wymyślne karoce w niczym nie przypominają skromnych pojazdów, o których pisał poeta. Dzisiaj liczy się tylko duży rozmiar i efektowny wygląd, ponieważ z punktu widzenia wo¼nicy dużo i kolorowo znaczy dochodowo. Dlatego sami dorożkarze na siłę próbują się czymś wyróżnić: powozem i maścią koni czy wielkimi strusimi piórami przy u¼dzie, a tym samym zachęcić klienta do skorzystania z usług wlasnie tej dorozki. "

Karol
29.08.2008
Ocena
3/5

"nie macie kogos tam u siebie znajomego co umie piece wstawiac bo kupilem sobie nowy a nie umiem, slyszalem natomiast ze jest tam taki jeden co umie bo wstawial ponoc panu kierownikowi ale nie o takiego fachowca mi chodzi co zrobi a potem na drugi dzien wszyscy wiedza jak ma w garazu ze zona sie smieje takich pracownikow powinni nie zatrudniac gorzej niz baby!!! ale coz kierownictwo tylko do takich ma zaufanie"


31.07.2008
Ocena
3/5

"Idą sobie dwa penisy ulicą przez przejcie dla pieszych przechodzi wibrator... penis do penisa: o patrz!! CYBORG : )))"

piupiu
08.07.2008
Ocena
3/5

"Złodziej włamał się do chaty... Chodzi po pokojach w poszukiwaniu łupu, rolnik sam w dolinie Skąd: ja mam wiedzieć? Zatrzymuje policjant studenta, legitymuje go, otwiera dowód i czyta: - Widze, ze nie pracujemy. - Nie pracujemy - potwierdza student. - Opieprzamy sie... - mówi dalej policjant. - Ano, opieprzamy sie - potwierdza student. - O! Studiujemy... - rzecze policjant. - Nieeee, tylko ja studiuje - odpowiada studencina_________________"

niunia
08.07.2008
Ocena
3/5

"Ponad sto procent więcej porzuconych psów notuje podczas tegorocznych wakacji krakowska Straż Miejska. Strażnicy alarmują-- niektórzy właściciele psów rozstają się ze swoimi czworonogami w okrutny sposób, przywiązując zwierzę do drzewa i pozostawiając je na pastwę losu. Wakacje to trudny okres dla domowych zwierząt. Właściciele czworonogów stają przed problemem, co uczynić ze swoim pupilem podczas wypoczynku. Niektórzy po prostu porzucają psa na parkingach miejskich, przywiazane na plantach, w lasach, krakowianie opamietajcie sie !"

borys
08.07.2008
Ocena
3/5

"Od tygodnia stan bezpieczeństwa na tym parkingu sprawdzali inspektorzy pracy. Dotychczas nie mieli żadnych zastrzeżeń, ale rampy nie zdążyli skontrolować przed wypadkiem. To pierwszy w tym roku w Małopolsce tragiczny wypadek przy pracy. Niestety, tragedia potwierdziła przekonanie inspektorów, że parkingi są najniebezpieczniejszym miejscem pracy. A przyczyną wypadków jest najczęściej niedostateczna ostrożność i brak wyobra¼ni szefow jak i pracownikow"

ania
08.07.2008
Ocena
3/5

"To zacznę moze od początku - jako że szkole psy dla osób niepełnosprawnych, często chodzę z nimi po mieście. Pies, który pomaga osobie niepełnosprawnej musi być obyty z maksymalnie dużą ilością bodzcow naturalnych i nienaturalnych sytuacji ( patrz parkingi ) a co za tym idzie, musze go nauczyć jak należy zachowywać się w kawiarni, sklepie, banku parkingu....w taksowce No i dotarliśmy do sedna sprawy. Niezmiernie często spotykam się z reakcją właścicieli parkingow , pracowników tych instytucji z mniej więcej taką reakcją: "Gdzie leziesz tym psem?!", bardziej okrzesani mówią: "Z psem wstęp wzbroniony!", "Do restauracji z psem? Wykluczone! Najczęściej nie pomaga tłumaczenie, że to pies szkolony dla osoby niepełnosprawnej, no cóż.....glupota ludzka nie zna granic Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, dzięki takim zachowaniom wpadliśmy na pomysł stworzenia Mapy Miejsc Przyjaznych Zwierzętom, no i ich właścicielom, co tu ukrywać, w końcu to my wysłuchujemy tych wszystkich impertynencji :((((("

bunio
08.07.2008
Ocena
3/5

"W mieście muszą powstawać nowe parkingi także w centrum i śródmieściu. Nowe wielopoziomowe parkingi w centrum oznaczają likwidację miejsc na powierzchni - głównie na zajmowanych dziś przez auta chodnikach. Chowając auta pod ziemię zyska się przestrzeń dla pieszych i rowerzystów, nie mówiąc o poprawie estetyki naszego pieknego miasta ! architekci do roboty ! "

heniek
08.07.2008
Ocena
3/5

" Parkometr Z1 (R2B2) Nowy parkometr Z-1 produkcji MBS Computergraphik jest odpowiedzią na WIELKIE zapotrzebowanie naszych klientów. Decydującym argumentem leżącym u podstaw powaznej decyzji o podjęciu prac nad nową konstrukcją była chęć udowodnienia, że w bardzo atrakcyjnej cenie, można zaproponować urządzenie, którego parametry techniczne oraz walory użytkowe w wielu aspektach przewyższają produkty konkurencyjne--czytaj bardzo krajowe i badziewne. Po zakończeniu prac konstrukcyjnych oraz pomyślnych testach metrologicznych w Głównym Urzędzie Miar z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że cel został osiągnięty na szostke z + Parkometr Z1 powstał na bazie blisko 10-letnich doświadczeń zespołu doradców i konstruktorów skupionych wokół MBS Computergraphik. Stanowi doskonałe uzupełnienie naszej oferty dotyczącej kompleksowej obsługi klientów, począwszy od doradztwa organizacyjno - technicznego na uruchomieniu gotowych instalacji kończąc. Po parkometrach X1, X2, X3, produkowanych w ZMP Mera-Błonie, które były efektem prac konstrukcyjnych w/w zespołu i są zainstalowane w Warszawie, Gdańsku, Rybniku, Zielonej Górze, £omży oraz wielu innych miastach Polski, nastał czas na parkometr Z1 Parkometr Z1 może przyjmować opłaty: * monetami NBP lub żetonami (prosta możliwość przystosowania do monet Euro); * kartami elektronicznymi jednorazowymi (kontaktowymi) i ładowanymi wielokrotnie (bezkontaktowymi) Karty wielokrotne bezkontaktowe pozwalają na realizację innych opłat miejskich jako tzw. karty miejskie. Możliwe jest dostosowanie parkometrów do innych typów kart elektronicznych wymaganych przez operatora. * Opłaty można uiszczać w sposób mieszany tzn. część opłat kartą elektroniczną a część monetami. W zakresie wyboru środków płatniczych, którymi realizowane są opłaty, konstrukcja Parkometru Z1 pozwala na praktycznie dowolne jego konfigurowanie. Proces obsługi parkometru wspomagany jest komunikatami na podświetlanym (po zmroku) wyświetlaczu graficznym, co sprawia, że obsługa parkometru jest łatwa w każdych warunkach. Parkometr rejestruje w pamięci wykorzystywane w innych aplikacjach (Z1-Optima) dane dotyczące : * sprzedanych biletów (pamiętane są wszystkie parametry związane z biletem); * kwot i nominałów monet ; * kwot i opłat kartami elektronicznymi: * bieżącego stanu skarbca; * wszystkich stanów sygnalizujących konieczność interwencji serwisu np. kończąca się taśma papierowa na bilety, spadek poziomu napięcia akumulatora, zapełnienie skarbca itp. ( stany te sygnalizowane są również przez diody świecące umieszczone obok wyświetlacza); * dostępu do parkometru, w trakcie czynności serwisowych; * dostępu do skarbca i kwot kilku ostatnich kolekcji (opróżniania z monet). W chwili opróżniania skarbca z monet parkometr automatycznie drukuje raport zawierający datę, godzinę opróżniania skarbca, kwotę zawartości oraz zestawienie wszystkich nominałów monet. Modułowa konstrukcja urządzenia, umożliwia serwisowi technicznemu łatwą i szybką wymianę uszkodzonego modułu na miejscu zainstalowania parkometru (ulicy)na przyklad : )"

parkometr
08.07.2008
Ocena
5/5

"Rybak złowił złotą rybkę. Ta mówi: - Puśić mnie, a spełnię Twoje jedno życzenie. - Ok. kcę najnowszego mercedesa. - A jak wolisz - za gotówkę czy na raty? - A Ty jak wolisz - na oleju czy na masełku????"

kasia
08.07.2008
Ocena
3/5

"Jak pijemy: - Anorektyk - nie zagryza. - Egzorcysta - pije duszkiem. - Grabarz - pije na umór. - Higienistka - pije tylko czystą. - Ichtiolog - pije pod śledzika. - Kamerzysta - pije, aż mu się film urwie. - Ksiądz - pije na amen. - Laborant - pije, aż zobaczy białe myszki. - Lekarz - pije na zdrowie. - Matematyk - pije na potęgę. - Ornitolog - pije na sępa. - Pediatra - po maluchu. - Perfekcjonista - raz, a dobrze. - Pilot - nawala się jak messerszmit. - Syndyk - pije do upadłego. - Tenisista - pije setami. - Wampir - daje w szyję. - Wędkarz - zalewa robaka. - Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich ---- piją, tańczą i haftują "

alkol
08.07.2008
Ocena
3/5

"czy szanowni Panstwo wiedza ze : Nastolatki, a nawet dzieci z papierosem w dłoni na ulicach Krakowa spotykamy co chwilę. Nic dziwnego, skoro kioskarze i sklepikarze wyjątkowo rzadko zaglądają w dokumenty tożsamości młodych osób proszących o wyroby tytoniowe. Jak wynika z raportu sporządzonego przez Program Odpowiedzialnej Sprzedaży STOP18! - jedynie 3 proc. handlujących zwraca uwagę na to, czy kupujący papierosy mają 18 lat, poprostu zenada , ale to tylko w naszym swojski milym Panstwie tak sie dzieje"

jula
08.07.2008
Ocena
3/5

" Witam, posiadam następujące roślinki: serduszka wspaniała, żurawka drobnokwiatowa, funkia, rojniczek pospolity, lilia miniaturowa(żółta), skalnica, skalnica cienista, 3 rodzaje rozchodników, 2 rodzaje rojników, czyściec wełnisty, cebulki: szafirka, narcyza, sadzonki truskawki (b. duże), wierzba płacząca. Chętnie wymienię się na takie : azalia ogrodowa, lilie wszystkie, trytoma butoma, hortensja, byliny na skalniak, wrzos, piwonia lub inne"

monaska
07.07.2008
Ocena
3/5

"Od roku jestem posiadaczem działki pracowniczej. W poprzednim roku doprowadziłem ją do porządku, jednak nie zdążyłem zbudować altany. Myślę, że nadszedł na to czas. Jeśli ktoś moze dysponuje projektami altan lub małych domków rekreacyjnych, to prosiłbym bardzo o pomoc. A może ktoś ma coś takiego do odstąpienia za nieduże pieniądze?"

marian
07.07.2008
Ocena
3/5

"Ja i tak was wszystkich znajde !!!"

Psubrat
05.07.2008
Ocena
3/5

"El Kopyto . Jesteś Boski . Kocham Cię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

GANSS
04.07.2008
Ocena
3/5

"Jaka jest różnica między blondynką a Ferrari? - Ferrari nie pożyczyłbyś byle komu. Jaka jest chroniczna wada wymowy blondynki? - Nie umie powiedzieć "NIE". Na lekcji biologii pani pyta się Jasia: - Co to jest? - Szkielet. - Czego? - Zwierzęcia. - Ale jakiego?! - Nieżywego! Nauczycielka zwraca się do uczniów: - Pamiętajcie dzieci, zawsze trzeba słuchać rodziców! - To ja mam problem - mówi Jasio - moja mama śpiewa w zespole disco polo! W parku na ławce siedzi Jasio, a obok niego siedzi kobieta w ciąży. W pewnym momencie Jasio nie wytrzymuje i pyta kobietę: - Co tam pani ma? - Dzidziusia. - A kocha je pani? - Oczywiście. - To dlaczego je pani zjadła?"

kiepski
01.07.2008
Ocena
3/5

"Podpisujemy umowę na trzy lata. On daje pieniądze ja dośwoiadczenie. - No, a co będzie za trzy lata? - On będzie miał doświadczenie a ja pieniądze... - Słuchaj, zauważyłem, że w twojej firmie wszyscy przychodzą do pracy bardzo wcześnie. Jak ty to robisz? - Prosty trick! Mam dwudziestu pracowników i piętnaście miejsc parkingowych... Otwierając nowe centrum handlowe pewien biznesmen otrzymał wiązankę kwiatów. Zastanowiła go zawartość dołączonego bileciku: "Będzie nam ciebie brakować - koledzy". Kiedy próbował odgadnąć od kogo mogą pochodzić te kwiaty zadzwonił telefon. Była to kwiaciarka, która przepraszała, ze przesłała niewłaściwa wiązankę."

biznesmen
01.07.2008
Ocena
3/5

"Oferujemy do dyspozycji gości: pracownia plastyczna dla dzieci, altanka, plac zabaw, domek leśny dla dzieci, grill, parking, dodatkowo 2 kuce, pasieka, sad, właściciele prowadzą ekologiczne gospodarstwo, zapraszamy przez cały rok! Posiadamy miejsca w pokojach 2,4 os, dodatkowo 6 osobowy drewniany dom w stylu góralskim (2 pokoje + salon + kuchnia + łazienka) oraz pole namiotowe"

lesniakowka
01.07.2008
Ocena
3/5

"Na parkingu stoi wypasiona beemka, podchodzi do niej dres, łuuup wybija szybę, wskakuje do środka, odpala swoim sposobem auto i odjeżdża z piskiem opon. Jedzie tak, jedzie rozgląda się po aucie... po chwili wali się łapą w głowę i mówi. - o ku...wa! To przecież moje!"

: )
01.07.2008
Ocena
3/5

"Dresiarz z bejsbolem wchodzi do pralni. - Czy jest chleb wiejski? - Przecież to jest pralnia Drechu wziął i wpier****ł pracownikowi pralni. Nastepnego dnia drech znów wchodzi do pralni. - Bagietke poproszę! - Chłopie zrozum t.o.j.e.s.t.p.r.a.l.n.i.a - Bagietke poprosze! - Spierd***j! Dresiarz znów pobił pracownika pralni. Trzeciego dnia facet pracujący w pralni kupił 10 gatunków chleba. Znów wchodzi dres. - Czy macie banany? - Przecież wczoraj i przedwczoraj chleb chciałeś? - Cóż... chleb teraz nawet w aptece kupić można..."

dres cd
01.07.2008
Ocena
3/5

"Siedzi dwóch dresów na ławce w parku, jeden mówi do drugiego: - wczoraj jak siedziałem sobie na tej ławeczce na przeciwko siadła niezła dupa. Po chwili rzuciła do mnie oczko... no to ja jej też, potem zaczęła trzepotać rzęsami, no to ja też jej próbowałem zatrzepotać, potem zaczęła mi machać ręką, żebym podszedł, no to podszedłem i wtedy zaczęła mnie smyrać jęzorkiem, no to ja ją też... w końcu ściągnęła bluzkę i mówi: zrób mi to, co potrafisz najlepiej mój Ty ogierze! - No i co, i co było dalej? - pyta kolega. - No nic... Wyjeb...łem jej z byka."

dres
01.07.2008
Ocena
3/5

"hkfj"

walletta
01.07.2008
Ocena
3/5

"Hiszpania mistrzem!!!! Co Wy na to?"

El Kopyto
30.06.2008
Ocena
5/5

"Witam jestem klijentem strefy parkowania dzis byłem zdumiony.Na ul Wielopole zaparkowałem nagle do mojego auta podszedł człowiek w kamizelce OBS£UGA STREFY PARKOWANI ...Stał nad moim autem i patszył Wygladał jgby był nacpany dosłownie pochwili odszedł od samochodu ..karte do parkowania kupiłem w sklepie Patrzyłem jeszcze jakis czas na tego człowiek z kucykiem czyli na człowieka ze strefy parkowani i nie tylko ja inni klijeci tesz i doszliśmy do wniosku ze ten człowiek jest nacpany ...ludzie kto tam pracuje prawdziwa zgroza --"

Klijent strefy
17.04.2008
Ocena
3/5

"u rekordzistów to jest po 200-300 sztuk a nie 20"

czytelnik
16.04.2008
Ocena
3/5

"michas - obca mialo znaczyc ze "nie z krakowa" jak rozumiem. zatem jest to do sciagniecia, natomiast jesli jest to auto zarejestrowane na 2 osoby i oplata byla jedna ( a nie jak u rekordzistow po 20 sztuk) to sprawa skonczy sie na niczym. tak ze nie ma sie czym przejmowac. pozdrawiam"

guardian
14.04.2008
Ocena
5/5

"Racja sciągalne choc wiele osob mowi ze nadal im nic nie przyszlo:P"

Aparacik
13.04.2008
Ocena
5/5

"Z aut na zagranicznych rejestracjach na pewno nie są ściągane mandaty. Dawniej kontrolerzy nawet ich nie spisywali, ale to się zmienia w zależności od nastroju kogoś z góry i od paru miesięcy spisują, ale to nie jest ważne. Jednocześnie wszystkim cwaniaczkom-polaczkom wyrzucającym mandaty do kosza mówię, że OD WRZEśNIA Są JUż śCIąGANE tak, że jak masz np.20 to ci przyjdzie do bulenia 1000zł. A są tacy co mają po 200-300 mandatów."

w
12.04.2008
Ocena
3/5

"nie wspominalem o chwili :D... natomiast auto mam z obca rejestracja i nie wiem gdzie kupic karte. pozatym auto jest na 2 wlascicieli (nie moje :D - uzyczone) prosze :D zatem o jasą odpowiedz:" mam się tą karteczką nie przejmowac ??:D czy bedzie z tego problem??" pozdrawiam uczciwych."

michas
12.04.2008
Ocena
5/5

"Myślę ze nie zdazyli jeszcze usunąć link film wlasnie wrzuca sie w serwisie wrzutka.pl ale teraz jade podam jutro rano ok??"

Dzis mialem byc w tiffany
11.04.2008
Ocena
5/5

"znaja sie uwierz ze interes goni interesy ale czy no niewiem moze na opak zrozumialem a obrazalnie personalne w stylu ty hu... niema tu raczej miejsca co najwyzej widze ze pan jedzie nazwiskami a ma pan dowody jesli tak to prosimy o link do nich jesli takie nam pan poda Pomyslimy nad panami ktorzy wzieli lapowke inaczej!!"

Ktosik
11.04.2008
Ocena
5/5

"z tego co widze to usuwane sa tylko chamskie komentarze, i te w ktorych obraza sie personalnie ludzi, nie sadze aby wymieniony nizej pan mial znajomosci w portalu, skoro twoj wpis jest tutaj nadal....jestem za tym aby mowic prawde , ale kulturalnie ( inteligencja emocjonalna )na tym portalu zauwazylam ze jest wiele swobody wypowiadania swoich mysli (patrz tesco ), pozdrawiam forumowiczow i zycze uzdrowienia sytuacji w "strefach parkowania""

grazyna
11.04.2008
Ocena
3/5

Krakw hotele & apartamenty | restauracje | knajpy, kluby & lokale
sklepy | rozrywka | galerie i muzea | usługi & serwisy

turystyka
| mapa | miasto | niusy | nauka
info | eventy | forum | galeria | pogoda

e-krakow.com 2004-2014 | Krakw Polska Przewodnik | wszystkie prawa zastrzeżone
Lifeboat Limited. UK Registered Company No. 5351515