Drukarnia Podgorze


Drukarnia przeszła długą drogę w przestrzeni miejskiej Krakowa, rozpoczynając ją już w ubiegłym tysiącleciu. Tak się składa, że każda nowa lokalizacja klubu wiązała się z powstawaniem nowych trendów w knajpianym życiu tego miasta. Przeniesienie się z ul. Mikołajskiej na Kazimierz (Plac Nowy) zbiegło się z początkiem mody na tą dzielnicę. Wygląda na to, że będzie tak również z Podgórzem, gdzie Drukarnia odradza się na nowo. Obecna wersja lokalu to przede wszystkim dwie kondygnacje malowniczo usytuowanej kamienicy i cztery sale o różnym profilu i przeznaczeniu. Czuć klimat rodem z Nowego Orleanu i tamtejszych knajpek, ale również urok dyskretnego, nienachalnego luksusu, w którym nowoczesność występuje w takich samych proporcjach, co elegancka dystynkcja. Jest miejsce zarówno do posiedzenia, jak i na zabawę czy kontakt z muzyką na żywo, dzięki czemu odnajdzie się tutaj niemal każdy.

Drukarnia Podgorze in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
Podgorze

adres:
ul. Nadwiślańska 1

telefon:
012 6566560

fax:

EMAIL Drukarnia Podgorze

Drukarnia Podgorze stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Kraków nocą
Coco Music Club
Kluby w Zakopanem
Prozak
Kitsch
Alchemia
Cień Klub
Rdza
Frantic
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Drukarnia Podgorze

"Panowie na wejściu chamscy i niekulturalni. Zwyzywali mnie bez żadnej potrzeby.. Weszłam z mężem i dzieckiem o godzinie 20:05 na spotkanie, gdzie znajomy wcześniej (dzień wcześniej i w ten sam wieczór) pytał czy będziemy mogli wejść z dzieckiem i usłyszał id pracowników, że nie będzie problemu. Kiedy przekroczyłam próg Drukarni, trzech łysych ochroniarzy rzuciło się na mnie (DOSŁOWNIE!!!) i zaczęli krzyczeć, że nie mogę wejść. Zaczęli straszyć mnie policja.. Ok. Rozumiem, że są wewnętrzne zasady, że po 20 z dzieckiem nie można wchodzic. Aaaale.. Panowie po pierwsze rzucili się na mnie po czym zwyzywali od "matek Polek , która powinna iść dziecko usypiac do spania w domu", obrazili mnie, byli obrzydliwie chamscy. Oczywiście padło mnóstwo epitetow w moją stronę... :( jeden był bardzo agresywny-wrecz wyszedł za mną na zewnątrz i dalej na mnie krzyczał... Po drugie, po interwencji kolegi który sprawę przyjścia dziecka omawial wcześniej z pracownikami, zaczęli się wydzierac że nie ma możliwości wejścia z dzieckiem i co ja sobie myślę,jak to ja jestem bardzo porabana, że chce o takiej godzinie (20:05!!!) być w tym miejscu z dzieckiem. Po trzecie gdyby kolega dostał informację, że nie można przyjść z dzieckiem, to nie przyszlibyśmy do tej knajpy. A taką informację dostał dwukrotnie... Dało się to wszystko rozwiązać po ludzku. Ale tych trzech łysych typów mnie zwyzywalo, krzyczało na mnie i straszyło policją. Mocno przegięli. Mam nadzieję, że szefostwo wyciągnie konsekwencje z takiego traktowania klientów. ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!"

Anka
10.02.2018
Ocena
1/5

"NIE POLECAM! Moze i pub u góry jest ok - dobre piwko i bardzo miła obsługa, aleklub w podziemiu to tragedia. Za konsoleta siedzi dziewczynka, która chyba jeszcze nawet nie zdążyła ukończyć szkoły i zamiast rozkręcić imprezę chyba przychodzi tam podzielić się swoją ulubioną niszową, nie znaną nikomu muzyką, nijak nie pasującą do tańca. Parkiet jest więc pusty. Dużo nieprzyjemności spotkało nas również ze strony Pani manager, która całkowicie nie szanuje klienta, do ludzi zwraca się ordynarnie i bezczelnie. Podsumowując klub nie nadaje się do zabawy, a już na pewno do jakichkolwiek imprez okolicznościowych. Wielka szkoda, gdyż jeszcze rok temu w klubie można było się dobrze pobawić. "

Mirosław
03.08.2016
Ocena
1/5

"ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Nieuprzejma obsługa - szczególnie sztaniarz!! - jest agresywny i beszczelny! Reszta obsługi również pozostawia wiele do życzenia. Kłopoty z rezerwacjami - albo pomylą datę albo bez uprzedzenia zmienią stolik - rozmowa z managerem nieprzyjemna. Czułam się jak petent a nie jak oczekiwany klient. NIE POLECAM!"

Weronika
09.01.2012
Ocena
1/5

"ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Nieuprzejma obsługa - szczególnie sztaniarz!! - jest agresywny i beszczelny! Reszta obsługi również pozostawia wiele do życzenia. Kłopoty z rezerwacjami - albo pomylą datę albo bez uprzedzenia zmienią stolik - rozmowa z managerem nieprzyjemna. Czułam się jak petent a nie jak oczekiwany klient. NIE POLECAM!"

Weronika
09.01.2012
Ocena
1/5

"Lokal z potencjałem, którego nie wykorzystuje. Obsługa dramatyczna, bezczelna w stosunku do klientów. Zdecydowanie nie polecam"

nina
18.11.2011
Ocena
2/5

"przy różnych okazjach wybieram Drukarnię i zawsze wychodzę zadowolony. Na picie, na tańce, na kawę... lokal optymalny! Będzie bum na Drukarnię po otwarciu kładki, oj szykujcie się;-)"

Majon
28.04.2010
Ocena
5/5

"swietne miejsce, rewelacyjny klimat i fajna przestrzen, warto przejsc tych "kilka" metrow z kazim ierza zeby sie swierzego piwka napic przy fajnej muzie"

Zuza
19.05.2008
Ocena
4/5

"super"

błazej
19.05.2008
Ocena
5/5