Piano Rouge


Piano Rouge Restaurant & Jazz Club to miejsce magiczne, wyjątkowe, niezapomniane. To nowa świątynia rozrywki. Można tu zajrzeć juz od 10 rano na poranną kawę i śniadanie. To takze idealne miejsce, jeśli chcesz poczuć klimat francuskich wnętrz z czasów Ludwika XVw w samym sercu krakowskiego Rynku. Wszystko tutaj jest bardzo dystyngowane i dopracowane z artystyczną pieczołowitością. Trzy pomieszczenia w przestronnej piwnicy, czerwona wykładzina na podłodze, złoto, czerwone światełka, szklane żyrandole, udrapowane artystycznie tkaniny. Wspaniała kuchnia, wyśmienite drinki i najlepsze jazzowe zespoły każdego wieczoru.

Piano Rouge in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
Rynek Glowny 46

telefon:
431033

fax:
4310333

EMAIL Piano Rouge

Piano Rouge stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Kraków nocą
Coco Music Club
Kluby w Zakopanem
Prozak
Kitsch
Alchemia
Cień Klub
Rdza
Frantic
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Piano Rouge

"spagetti z krewetkami PORAŻKA - 8 połówek twardych, przesmażonych krewetek, żle przyprawione FE !!! Herbata czarna przypomina kolorem słomę i jest bez smaku - tez zwróciłem. Za te ceny na rynku można zjeść dużo smaczniej !!! "

Zbigniew
28.07.2010
Ocena
1/5

"Ta restauracja wykorzystuje pracownikow, zatrudnia na 3 dni i nie placi!! Oszusci."

mi
10.07.2010
Ocena
1/5

"polecam wszystkim to miejsce! moja wybranka serca powiedziała mi tak- juz zawsze bedziemy wracac wspomnieniami do miejsca! obsluga restauracji spisala sie na medal- jeszcze rz wszystkim dziekuje"

lukasz
28.01.2010
Ocena
5/5