Indigo


Nie bez przyczyny Indigo należy do ulubionych miejsc Nigela Kennedyego. Świetna akustyka i lejące się strumieniami piwo ściągają tu wielbicieli dobrej muzyki. Klientela to raczej trzydziesto- i czterdziestolatkowie w klimatach artystyczno-literackich. Uważany z najlepszy klub jazzowy w Krakowie gościł takie znakomitości, jak Tomasz Stańko, David Krakauer, the Satlach Trio, Abraham Burton, Steve Davis, Orrin Evans, Ed Schuler, Thomas Borgmann, Peter Brotzmann, czy Mazzol. Klub mieści się na popularnej Floriańskiej i jast alternatywą z wyższej półski w stosunku do innych lokali w tym rejonie.

Indigo in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
ul. Floriańska 26

telefon:
4291743

fax:

EMAIL Indigo

Indigo stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Kraków nocą
Coco Music Club
Kluby w Zakopanem
Prozak
Kitsch
Alchemia
Cień Klub
Rdza
Frantic
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Indigo

"Jestem tam często i jakoś jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby tam śmierdziało. Najlepsza knajpa w mieście ;)"

Meditative Rose
02.01.2009
Ocena
5/5

"Niedawno zmienił się właściciel pubu i wniósł ogromne zmiany. Aktualne informacje na temat pubu można znaleźć na stronie http://www.indigo.cyberdusk.pl/"

Indigo
Mar.14.2006
Ocena
5/5

"Rzeczywiscie, mozna powiedziec, ze nieprzyjemnie tu pachnie, albo po prostu smierdzi. Nie wiem co tam sie dokladnie dzieje, ale siedzenie w takiej atmosferze nie zacheca..."

jarek
Jul.19.2005
Ocena
2/5

"FATALNIE....jeden z najgorszych lokali w mieście dziwie się że jeszcze nie zamkneli!!!!! NIE POLECAM!!!!"

Abracalabria
Jul.12.2005
Ocena
1/5

"witam! mam na imie marta i mieszkam w szwajcarii. z polski pochodze z olkusza i czesto was odwiedzam ze znajomymi,jak jestem w polsce.atmosfera u was jest mega super, a najlepsza jest muzyka i drinki!!! pozdrawiam was i caly krakow. do zobaczenia w maju! nara."

marta
Apr.15.2005
Ocena
5/5