Pod Złot± Pip±


Dwie sale mieszcz±ce się w charakterystycznych starych krakowskich piwnicach z nostalgi± przywołuj± czasy Franciszka Józefa i cesarsko-królewskiego miasta Krakowa. Na menu składaj± się dania lokalnej kuchni tradycyjnej, potrawy międzynarodowe oraz duży wybór koktajli, wiele gatunków win, piwa i parzonej na 10 sposobów kawy. Nie można też nie skorzystać z wyj±tkowej możliwo¶ci gry w szachy! Zamiast pionków i figur - kieliszki z alkoholami, które trzeba wypić do dna, je¶li przeciwnik je zbije! Mile widziane s± rezerwacje grupowe, a latem można zasi±¶ć na tarasie na dziedzińcu.

Pod Złot± Pip± in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
ul. Floriańska 30

telefon:
012 4219466

fax:
012 4254990

EMAIL Pod Złot± Pip±

Pod Złot± Pip± stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Corleone
Cherubino
Rooster
Leonardo
Trattoria Soprano
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Pod Złot± Pip±

"Super knajpa. Byłam tam już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Polecam kaczkę a dla rozrywki polecam pograć w szachy (kto był to wie o co chodzi:))"

Jola
30.12.2016
Ocena
5/5

"Super knajpa. Byłam tam już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Polecam kaczkę a dla rozrywki polecam pograć w szachy (kto był to wie o co chodzi:))"

Jola
30.12.2016
Ocena
5/5

"restauracja ok.... no ale tylko ok, obsługa miła,czas oczekiwania na potrawę w naszym przypadku to ok 25min, ale jedzonko nie zachwyca, mogłoby być bardziej doprawione,"

mmateusz
11.11.2008
Ocena
3/5

"Miejsce jest wspaniałe, a jedzenie znakomite (poledwiczki z kurkami..mniam,mniam). Niestety trzeba trochę czekać."

zadowolony
09.10.2008
Ocena
5/5

"jedzenie dobre, bez szczególnej rewelacji, miejsce nie najgorsze, ale szkoda mi tego pana przed wej¶ciem ze strzałka... "

tomek
31.05.2008
Ocena
3/5

"Naprawde nie rozumiem p.Jacka. Ja bylem w Pipe pare razy i nigdy mi sie nic takiego niezdarzylo. Obsluga bardzo profesjonalna ale troche zagoniona. Na jedzenie trzeba czekac ale warto (kaczka w sosie sherry - mmmyy). A to ze rezerwacje obsluguja w pierwszej kolejnosci , nic dziwnego. W Stanach do dobrego lokalu nawet by pan Jacek niewszedl bez rezerwacji!"

Jan
19.04.2008
Ocena
4/5

"Zostałem niemile zaskoczony. Obsługiwanie w tej restauracji sa w pierwszej kolejnosci cudzoziemcy i to az kłuje w oczy. Po godzninnym czekaniu na swoje danie byłem zmuszony zrezygnować. Kelner wytłumaczył mi długie czekanie tym że wpierw gotuja dla ludzi z rezeracj±(myslalem ze rezerwacja zapewnia tylko miejsce). Już sie tam nigdy nie wybiore. w Krakowie jest wile innych lepszych restauracji w których ma sie przynajmniej pewno¶ć że sie dostanie jedzienie."

Jacek
06.01.2008
Ocena
1/5

"Byłam, jadłam, jedzenie wspaniałe obsługa bardzo miła,będę stałym bywalcem, polecam "

Lidka
16.05.2007
Ocena
3/5

"znakomita restauracja,- polecam kaczke w sosie sherry. Zaskoczyła mnie obsluga - dawno nie widzialem tak milych kelnerek"

go¶ć
Mar.11.2006
Ocena
4/5