B&B Kolory


Plac Nowy, na którym znajduja się Kolory to jeden z najbardziej barwnych i ciekawych punktów nie tylko na Kazimierzu, ale również na mapie całego Krakowa. To zarazem artystyczne centrum tej pięknej dzielnicy. Możliwość ewentualnego śniadania w znajdującym się na dole stylizowanym na francuską kafejkę - Les Couleurs w znacznym stopniu uatrakcyjnia pobyt właśnie tutaj. Właściciele posiadają galerią artystyczną i jej specyficzny, folkowy charakter czuć również w hotelu. Oferta obejmuje 12 pokoi, w tym 10 podwójnych i 2 potrójne. Każdy zaopatrzony jest w łazienkę, internet oraz telewizję satelitarną.

B&B Kolory in English

spis hoteli 2 3
opinie

Mapa

location:
Kazimierz

adres:
Estery 10

telefon:
+48 (12) 421046

fax:

EMAIL B&B Kolory

B&B Kolory stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours
Hostele

 


Hotel Wentzl
Hotel Saski
Hotel Copernicus
Apartamenty w Krakowie
Hotel Polski
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

B&B Kolory

"ogólnie fajne miejsce, wiadomo że żadne tam luksusy, ale wygodnie i wszedzie blisko"

olek
28.10.2008
Ocena
3/5

"polecam to miejsce! mieszkałem tam przez tydzień we wrześniu. obsługa i wyposażenie na najwyższym poziomie. okolica bardzo ciekawa i wszędzie blisko! Wrócę tam kiedyś;)"

jacek
29.09.2007
Ocena
5/5

"najlepsze miejsce w jakim dotąd nocowałem. obsługa rewelacja!! kameralnie a swobodnie, kawiarenka na dole i w centrum ! "

pike
07.07.2007
Ocena
5/5

"okolica jest rewelacyjna - jeszcze nigdy nie mieszkałem w tak oryginalnym i artystycznym miejscu, jak plac nowy na kazimierzu - to prawdziwa oaza kultury..ten żydowski klimat bardzo pasuje do krakowa. uwielbiałem wychodzić ze swojego pokoju na dół i spędzać cała noc w pobliskich knajpach. Ale cóż...skończyło sie - czas wracać do domu . Mam nadzieję, że kiedys jeszcze wróće do kraka i na pewno wiem, gdzie wyląduje"

miout
14.06.2007
Ocena
5/5

"bardzo mile miejsce ,swietna obsluga i niezapomniane przezycia, pozdrawiam i dziekuje bardzo"

julka
05.06.2007
Ocena
5/5