Hotel Saski


Położony w zabytkowej, piętnastowiecznej kamienicy Hotel Saski znajduje się w samym sercu Krakowa, zaledwie 50 metrów od Rynku. Dostępne są jedno-, dwu- i trzyosobowe pokoje, każdy o wysokim standardzie i po umiarkowanej cenie (wliczone jest w nią śniadanie i VAT). Miła obsługa i świetna lokalizacja stanowią o atrakcyjności tego hotelu, z którego łatwo jest się dostać zarówno do głównych atrakcji turystycznych, jak i urzędów. Jest stąd też niedaleko do Dworca PKP i PKS, co znacznie ułatwia wypady do takich miejsc, jak Wieliczka, Oświęcim, czy Niepołomice. Sprawdźcie szczegóy na ich stronie!

Hotel Saski in English

spis hoteli 2 3
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
ul. Sławkowska 3

telefon:
(12) 421 48 65

fax:
(12) 421 48 65

EMAIL Hotel Saski

Hotel Saski stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours
Hostele

 


Hotel Wentzl
Hotel Saski
Hotel Copernicus
Apartamenty w Krakowie
Hotel Polski
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Hotel Saski

"Klimat retro. Cudnie po prostu."

mia-krakow
21.03.2009
Ocena
5/5

"Klimat retro. Cudnie po prostu."

mia-krakow
21.03.2009
Ocena
3/5

"Dobre "value for money". Czysto, wyposażenie takie jak trzeba, miła obsługa, do tego klimaty retro i świetna lokalizacja. Trzeba się tylko przygotować, że w nocy może być nieco głośno (imprezowicze na ulicy.)"

ptasia
15.10.2007
Ocena
4/5

"przepiekny hotel,swietne ceny i jakosc uslug,zatrzymuje sie tu zawsze podczas moich wizyt w krakowie,zawsze wychodze z zalozenia ze w hotelach trzygwiazdkowych zatrzymuja sie najciekawsi ludzie i zazwyczaj sie to sprawdza.Kapuscinski myslal tak samo : )"

julia
05.12.2006
Ocena
4/5

"Poraz ósmy wracam z wizyty w Krakowie, poraz kolejny będąc w tym mieście zatrzymałem się w tym hotelu. Za każdym razem jest to niesamowite doświadczenie, a obsługa przechodzi samą siebie!!!Polecam"

Robert
05.12.2006
Ocena
5/5