Hotel Studencki Nawojka


Nawojka położona jest w jednej z najładniejszych dzielnic Krakowa ? Krowodrzy. Przyjemna, zielona okolica oraz dobre połączenie z centrum miasta (5 przystanków tramwajem) są atutami obiektu. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym wymaganiom turystów, proponujemy Państwu zakwaterowanie w komfortowych jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach, odpowiadających standardom ** hotelu lub niżej standaryzowanych pokojach dwuosobowych. Rokrocznie Piast w okresie wakacji zamienia się w istną Wieżę Babel goszcząc pod swoim dachem uczestników Szkoły Letniej UJ, którzy przyjeżdżają z całego świata, by poznawać naszą kulturę, tradycję i język. ?

Hotel Studencki Nawojka in English

spis hoteli 2 3
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. Reymonta 11

telefon:
3781100

fax:
6335548

EMAIL Hotel Studencki Nawojka

Hotel Studencki Nawojka stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours
Hostele

 


Hotel Wentzl
Hotel Saski
Hotel Copernicus
Apartamenty w Krakowie
Hotel Polski
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Hotel Studencki Nawojka

"Budynek od zewnątrz czysty. Wnętrza to lata 30. XX wieku remontowane nieudolnie kilka razy. Poranny zapach z kuchni ciągnący się korytarzem. Zniszczony brodzik pod prysznicem. Lustro mało czytelna czyt. porysowane. Łóżka i wyposażenie - wczesne lata 90. XX wieku. Oryginalna podłoga (zniszczona) z lat 30. XX wieku. Przy każdym wyjściu z hotelu należy zostawiać klucz na recepcji. Ale na wizytę pani sprzątaczki nie ma co liczyć."

Peer
25.08.2015
Ocena
2/5

"Wszystko byłoby znakomicie, jak na niskobudżetowy hotel. Lokalizacja nieco na uboczu, przy Parku Jordana, ale i nie za daleko - do Starego Miasta tuż tuż; gmaszysko z lekka mroczne, ponure, monumentalne i tchące chłodem z pogranicza socrealizmu i kiepskiego horroru, ale pokoje czyste, miłe i przytulne; obsługa sympatyczna - przynajmniej na pierwszy rzut oka... Niestety, na koniec pobytu przykry zgrzyt. Wymeldowując się zapomnieliśmy paru drobiazgów z szafy. Kiedy po nie wróciłem, po niespełna trzech godzinach, czekały grzecznie na recepcji - w reklamówkąch, tak, jak je zostawiliśmy; z tym tylko, że ulubione okulary przeciwsłoneczne mojego syna, jakimś magicznym sposobem zmieniły się w CD-ROM z darmowym programem do wypełniania pit-ów i reklamą Fundacji "Pomagaj Dzieciom". Na dodatek, kiedy zadzwoniłem nastepnego dnia, dowiedziałem się, że pracownicy hotelu napewno by się nie posunęli do kradzieży i że napewno to mnie się coś pomyliło. Wielka szkoda. Takie niby nic, a jednak popsuło całe wrażenie. A zamierzałem napisać o Nawojce kilka naprawdę ciepłych słów... "

Sebastian
04.05.2011
Ocena
2/5