Hotel Royal


Hotel usytułowany jest tuż przy Plantach, u stóp Zamku Wawelskiego. Spacerem dojdzie się do Rynku, na dworzec i nad Wisłę, ale nie tylko lokalizacja jest główną zaletą hotelu. Znajduje się on w czterech zabytkowych kamienicach, a jedna z nich jest piękna, secesyjna, a w niej stara winda i ogromna, zabytkowa klatka schodowa. Jeśli umiecie docenić historię i zabytkowe detale, na pewno spodoba się Wam Hotel Royal. Podzielony na dwie kategorie, część hotelu jest w standardzie jednogwiazdkowym, a część w dwugwiazdkowym, mieści 112pokoi, stylowe apartamenty, przestronne studia, klimatyzowaną salę konferencyjną, restaurację oraz kawiarnię. W każdym pokoju jest TV, telefon i radio. Fachowa obsługa i szlachetne wnętrza gwarantują niezapomniany pobyt w królewskim mieście.

Hotel Royal in English

spis hoteli 2 3
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. św. Gertrudy 26-29

telefon:
4213500

fax:
4215857

EMAIL Hotel Royal

Hotel Royal stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours
Hostele

 


Hotel Wentzl
Hotel Saski
Hotel Copernicus
Apartamenty w Krakowie
Hotel Polski
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Hotel Royal

"sniadanie w cenie pokoju, czysto, przytulnie. Bardzo pomocna obsługa. Plusem jest też to, że hotel royal jest w centrum Krakowa, obok Wawelu"

turystka
03.03.2015
Ocena
4/5

"miła obsługa sprzątająca,bardzo pomocna.pokoje dobrze posprzątane,natomiast co do recepcji to jest mało zorganizowana oraz nie profesjonalna,wydaje mi sie ze dyrektor hotelu był pod wpływem alkoholu"

hanna
28.05.2011
Ocena
3/5

"Super hotel. Często bywam służbowo. Te ogromne pokoje i korytarze... magia i lekki strach. Żarcie wspaniałe, a ceny również dla Polaków. Polecam pokoje od strony Plant. Od ulicy głośno (od rana tramwaje, ruch). Ja w sumie i tak większość nocy podziwiam Wawel z okna. Pod koniec kwietnia wybieram się do Krakowa. Jak zwykle Royal!"

Mark
22.03.2010
Ocena
5/5

"miła obsługa hotelowa, pokoje jednoosobowe dość wygodne tyle że łazienki znacznie odbiegają wyglądem i wyposażeniem od prezentowanych na zdjęciach"

izabella
04.01.2007
Ocena
3/5