Kraków dla dzieci

Polska to specyficzny kraj, w którym na każdym kroku można natrafić na sprzeczności i kontrowersje, w obliczu których każdy popada w stan konsternacji. Jako kraj o świeżym i powoli rozwijającym się podejściu do pewnych istotnych spraw, pod wieloma względami wciąż jesteśmy miejscem niedostosowanym do tego typu wymogów i standardów, które w innych państwach są czymś oczywistym.

Sprawa dzieci, ale przede wszystkim ich rodziców, którzy natrafiają na niesamowite trudności i przeszkody za każdym razem, gdy mają ochotę wybrać się do kawiarni, restauracji czy instytucji kulturalnych, zabierając ze sobą swoje pociechy, to jeden z istotnych, ale wciąż rzadko poruszanych kwestii. Nie tylko w Krakowie, ale na terenie całej Polski.
Trudno byłoby zliczyć wszystkich rodziców, którzy natrafili na nieprzyjemności ze strony rozmaitych miejsc użyteczności publicznej z powodu towarzyszących im dzieci. Jak wielkim ułatwieniem jest wydzielenie miejsc wyznaczonych specjalnie dla maluchów, czy to poświęconych zabawom i rozrywce, czy takim podstawowym czynnościom, jak przewijanie niemowlaków, nie trzeba tłumaczyć nikomu, kto znalazł się w podobnej sytuacji.
Kraków jako miasto uważane za najbardziej atrakcyjne pod względem rozrywki i kultury, powinno świecić odpowiednim przykładem dla innych części naszego kraju, a wręcz brylować w wypełnianiu tego typu usług wobec swoich klientów.
W obliczu nierzadko zaniedbywanego tematu czymś bardzo ważnym wydaje się być uwzględnienie miejsc, które wbrew braku wypracowanych standardów, chcą je kształtować i kreować na swój sposób. Co ciekawe, takie miejsca istnieją, dbając o swojego klienta bez względu na to ile ma lat i czy sam potrafi walczyć o swoje prawa czy nie.

Jeśli więc następnym razem idąc na obiad tym razem ze swoją pociechą natkniemy się na totalnie nierozumiejącą sytuacją obsługę naszej ulubionej kawiarenki czy restauracji, zawsze możemy zmienić ją na taką, która nie będzie traktować nas jak niechcianego gościa. Pamiętajmy o tym, że to my jesteśmy klientami i mamy swoje prawa. Jeśli ktoś tego nie rozumie to prędzej czy pó¼niej albo zostanie zepchnięty na drugi plan przez uświadomioną konkurencję lub poprostu zmieni swoje dotychczasowe nastawienie.
Oto lista miejsc przyjaznych maluchom (na podstawie sondażu Gazety Wyborczej).

Art Club Cieplarnia Bracka
Muzeum Narodowe w Krakowie
Muzeum Galicja
Park Wodny
Restauracja Kawaleria
Dynia Cafe Bar
Nowohucka Biblioteka Publiczna
Bunkier Cafe
Restauracja Taco
Restauracja Wierzynek
Kawiarnie i restauracja Gehanowska Pod Słońcem
Teatr Groteska
Restauracja Rooster
Restauracja Farina
Restauracja Del Papa
Restauracja CherubinoKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours
Cracow Life Poster
Mamy Mapkę!!!

 


Warsztaty dla dzieci i młodzieży

dodaj komentarz

"Pracownia Kulturalna - Projekt współfinansowany przez gminę miejska Kraków - realizujemy warsztaty i szkolenia dla dzieci do lat 3 bezpłatnie w ramach Klub rodziców z dziećmi do lat 3. Zapraszamy na Bagrową 80/43 w Krakowie. www.pracowniakulturalna.pl"

mi£ka
18.02.2020
Ocena
5/5

"Całe szczęście że w Krakowie pojawiają się miejsca przyjazne rodzinom z maluchami...oby coraz więcej takich - ostatnio szukałam jakiegoś pomysłu na weekend i na stronie miejsce przyjazne maluchom znalazłm Hotel Mercure Dosłońce - i rzeczywiście mnóstwo atrakcji dla maluchów a ja miałam chwilkę dla siebie na mały relaks w SPA www.dosloncespa.pl"

Monika
02.09.2015
Ocena
5/5

"Nie zgodzę się totalnie z artykułem.Mieszkam obecnie we Włoszech i oni zupełnie nie praktykują czegoś takiego jak kącik dla malucha w restauracji a jest ich bardzo dużo.Ale oczywiście nie może zabraknąć narzekania na polskie społeczeństwo w artykule."

Anka
06.04.2015
Ocena
1/5

"31 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci od 5 do 10 roku życia na wspaniałą imprezę sylwestrową do SALI ZABAW HULAJ-NOGA. godz: 11:00 - 14:00 cena 40 zł godz: 16:00 - 19:00 cena 45 zł W PROGRAMIE: - gry, zabawy i konkursy z animatorami - malowanie buziek - mini-dyskoteka - poczęstunek oraz wzniesienie toastu szampanem Zapewniamy opiekę animatorów na czas trwania imprezy. Impreza zamknięta. Konieczna rezerwacja miejsca. Ilość miejsc ograniczona. Ul. Krakowska 51, Kraków Informacje oraz zapisy 502-128-598 lub biuro@hulaj-noga.pl www.hulaj-noga.pl"

Kamila
14.12.2014
Ocena
5/5

"Zapraszam do Klubokawiarni likeKonik na Starym Mieście w Krakowie. likeKonik organizuje zajęcia dla dzieci, koncerty i przyjęcia urodzinowe. Dzieci mają swoją przestrzeń do zabawy z wykładziną i ogrzewaną podłogą, a rodzice wygodne sofy i fotele w kawiarni. Polecam"

Robert
03.12.2014
Ocena
5/5

"Od 16 pa¼dziernika w ARTzonie Ośrodka Kultury im. С.K. Norwida (Nowa Huta, os. Górali, 4) startują zajęcia "Dziecko Harmonii" dla maluchów juz od 3 miesiąca życia! Zajęcia łączą w sobie wiele różnorodnych elementów (rytmicznych, teatralnych, ruchowych, artystycznych), podstawę ich stanowi muzyka: dużo śpiewamy, gramy i słuchamy. Podczas całego zajęcia towarzyszy nam żywe brzmienie instrumentów muzycznych, przede wszyskim - gitary, oraz fletów i instrumentów perkusyjnych. Zajęcia są bardziej czynne niż bierne; wierzę, że muzyka dla najmłodszych nie powinna ograniczać się słuchaniem. Dołączam wiele innych elementów - gimnastyki, masaże, prace plastyczne, rytmikę i teatr, ale każdy element pojmuję przez muzykę i śpiew. Hasło podstawowej metody, wg której pracuję - „Poprzez twórczość – do zdrowia”. Metoda „Sonatal” powstawała jako metoda rehabilitacyjna dla dzieci chorujących na astmę i z czasem przekształciła się w metodę rozwojową. Podstawę zajęć stanowi metoda muzycznej psychoregulacji oddechu (tzw. neurotonika – termin £azarewa). Neurotonika (grec. neuron – nerw, łać. ton - d¼więk) – to system wokalnych, oddechowych, ruchowych, wzrokowych, słuchowych ćwiczeń i bod¼ców, który jest skierowany na kształtowanie, wzrost i zachowanie neuronów oraz tworzenie związków międzyneuronalnych. Oprócz tego „Dziecko harmonii” – to muzyczne odkrycie i doświaczenie dzieckiem całego świata. M. £azarew wymyślił system piosenek, związanych z podstawowymi czynnościami w życiu niemowląt i dzieci – jedzeniem, kąpielą, zabawą, i t.d. Przez inne piosenki dziecko poznaje zwierzęta i rośliny, rzeczy i przedmioty, litery i liczby, ruchy i emocje. Piosenki obejmują całą różnorodność świata dookoła malucha! Dorastając razem z programem „Dziecko harmonii”, maleństwo zaczyna twórczo pojmować wszystkie swoje działania i głęboko odczuwać piękno otaczającego go świata. Uczymy się? NIE! Bawimy się, spędzamy razem czas, śpiewamy wesołe piosenki i gramy na instrumentach. Rozwijamy się? TAK! Zapraszam w czwartki, od 16 pa¼dziernika do ARTzony. Grupa I – wiek: 3-8 miesięcy, godz. 9.00-9.45 Grupa III – wiek: 1,3-2,3 r., godz. 10.00.-10.45 Grupa IV – wiek: 2,3 - 3,5 r., godz. 11.00-11.45 Grupa II – wiek: 8 m. - 1,2 r., godz. 12.00-12.45 Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona! tel.791769361"

Irina
28.09.2014
Ocena
5/5

"Ja natomiast polecam przyjazny dla rodzin sklep z zabawkami przy ul. Szwai 14 w Krakowie. W sklepie jest kącik dla dzieci gdzie mogą się pobawić rozmaitymi zabawkami a rodzice w tym czasie mogę się spokojnie rozejrzeć po sklepie. Sklep nazywa się NIC Z CHIN Oto link: http://www.niczchin.pl/content/4-zabawki-krakow"

Piotr
19.08.2014
Ocena
5/5

"Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców z dziećmi ! 5.07.2014 Gorący SUMMER FESTIVAL w Hotelu Witek ! 5. lipca już od 14.00 mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Summer Festival odbędzie się już 5 lipca tuż obok Centrum Hotelowo- Konferencyjnego Witek **** w Krakowie. Podczas trwania imprezy na dzieci oraz dorosłych będą czekać liczne atrakcje, m.in.: * Grill, wata cukrowa, lody i inne pyszności * Występ dziecięcego zespołu tanecznego - "Frygi Drygi" * Zabawy i konkursy z nagrodami ( rodzinne wyścigi, skoki w workach, przeciąganie liny oraz loteria z nagrodami ) * Przejażdżki motocyklami i na koniach * Dmuchańce, Rodeo byk, Euro- bangee, quady i samochodziki elektryczne, ścianka wspinaczkowa * Pokaz wielkich baniek mydlanych * Malowanie Twarzy * Zabawa z największą na świecie chustą animacyjną o średnicy 12 m i setkami kolorowych piłeczek - bicie rekordu! * Szkolenie pierwszej pomocy dla najmłodszych - ogródek edukacyjny * Pokaz wozu strażackiego i Straży Pożarnej związane z ratownictwem * pogadanka na temat : kart ratowniczych, pasów bezpieczeństwa, gaśnicy * Warsztaty Salsy Los Angeles A wieczorem.od 18.00 Extreme Team - czyli pokaz ostrej jazdy na motocyklach Od 19.00 koncerty! Zagrają: Virus Ego, Xposure oraz Old Hopper Jednym z głównych celów imprezy będzie zbiórka funduszy dla Rodzinnego Domu Dziecka „Mały Książe” Fundacji Projekt ROZ przy ul. Modrzewiowej w Krakowie, a także integracja społeczności lokalnej i regionalnej, ukazanie alternatywnych, pozytywnych sposobów spędzania czasu wolnego, propagowanie bezpiecznego stylu jazdy motocyklem, edukacja poprzez zabawę zarówno dzieci jak i dorosłych oraz dobra zabawa wszystkich uczestników imprezy! Wydarzenie skierowane jest do rodzin z dziećmi, społeczności lokalnej i regionalnej, lokalnych przedsiębiorstw i stowarzyszeń, motocyklistów oraz wszystkich osób zainteresowanych! SUMMER FESTIVAL w Hotelu Witek ! Sobota, 5. lipca - Musisz tu być! Miejsce: Centrum Hotelowo- Konferencyjne Witek **** Modlniczka, ul. Handlowców 14 32-085 Kraków - Modlnica Godz. od 14:00 do 22:00"

Magdalena
02.07.2014
Ocena
5/5

"Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców z dziećmi ! 5.07.2014 Gorący SUMMER FESTIVAL w Hotelu Witek ! 5. lipca już od 14.00 mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Summer Festival odbędzie się już 5 lipca tuż obok Centrum Hotelowo- Konferencyjnego Witek **** w Krakowie. Podczas trwania imprezy na dzieci oraz dorosłych będą czekać liczne atrakcje, m.in.: * Grill, wata cukrowa, lody i inne pyszności * Występ dziecięcego zespołu tanecznego - "Frygi Drygi" * Zabawy i konkursy z nagrodami ( rodzinne wyścigi, skoki w workach, przeciąganie liny oraz loteria z nagrodami ) * Przejażdżki motocyklami i na koniach * Dmuchańce, Rodeo byk, Euro- bangee, quady i samochodziki elektryczne, ścianka wspinaczkowa * Pokaz wielkich baniek mydlanych * Malowanie Twarzy * Zabawa z największą na świecie chustą animacyjną o średnicy 12 m i setkami kolorowych piłeczek - bicie rekordu! * Szkolenie pierwszej pomocy dla najmłodszych - ogródek edukacyjny * Pokaz wozu strażackiego i Straży Pożarnej związane z ratownictwem * pogadanka na temat : kart ratowniczych, pasów bezpieczeństwa, gaśnicy * Warsztaty Salsy Los Angeles A wieczorem.od 18.00 Extreme Team - czyli pokaz ostrej jazdy na motocyklach Od 19.00 koncerty! Zagrają: Virus Ego, Xposure oraz Old Hopper Jednym z głównych celów imprezy będzie zbiórka funduszy dla Rodzinnego Domu Dziecka „Mały Książe” Fundacji Projekt ROZ przy ul. Modrzewiowej w Krakowie, a także integracja społeczności lokalnej i regionalnej, ukazanie alternatywnych, pozytywnych sposobów spędzania czasu wolnego, propagowanie bezpiecznego stylu jazdy motocyklem, edukacja poprzez zabawę zarówno dzieci jak i dorosłych oraz dobra zabawa wszystkich uczestników imprezy! Wydarzenie skierowane jest do rodzin z dziećmi, społeczności lokalnej i regionalnej, lokalnych przedsiębiorstw i stowarzyszeń, motocyklistów oraz wszystkich osób zainteresowanych! SUMMER FESTIVAL w Hotelu Witek ! Sobota, 5. lipca - Musisz tu być! Miejsce: Centrum Hotelowo- Konferencyjne Witek **** Modlniczka, ul. Handlowców 14 32-085 Kraków - Modlnica Godz. od 14:00 do 22:00"

Magdalena
02.07.2014
Ocena
5/5

"Zapraszam wszystkich miłośników zwierząt na krakowskie Błonia. W Bazyliszku można sprawdzić czy jeże kują, czy żółw potrafi schować całą głowę w skorupie, jak długie mają języki kameleony, jak delikatne są węże ... Mamy kilkanaście gatunków zwierząt i nie bronimy ich dotykać. Przy okazji spaceru zapraszam do pooglądania zwierząt."

e-bazyliszek.pl
27.10.2013
Ocena
5/5

"Akademia Młodego Wojownika - zapraszamy dzieci od lat 3 na zajęcia kung fu i samoobrony (grupy wiekowe 3-5 lat, 6-9 lat, 10-13 lat). Największa i najstarsza szkoła kung fu w Krakowie: Centrum Chińskich Sztuk Walki Choy Lee Fut Polska, Kraków, ul. Królewska 51 www.clf.pl/kung_fu_for_children tel. +12 626 12 38 e-mail: centrum@clf.pl "

clf
12.02.2013
Ocena
5/5

"Zapraszamy najmłodszych do wspólnej zabawy w lipcu! Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych w małych grupach, z doświadczonymi animatorami zabaw, pedagogami. Dowiedz się więcej, odwiedzając naszą stronę internetową farafka lub dzwoniąc. Są jeszcze wolne miejsca!"

Iza
03.07.2012
Ocena
5/5

"Witam, ja w takim razie zapraszam do sklepu z bańkami mydlanymi Tuban, jest ich chyba kilka w Krakowie(ale proszę to sprawdzić, bo nie jestem pewna). Zamykają tam za darmo w bańce, a poza tym można wchodzić z lodami i psami do środka. A i jeszcze 10 % zniżki za żart, ale musi być śmieszny."

Sabcia
25.05.2012
Ocena
4/5

"Zapraszamy do Masters! Szkoła językowa Masters powstała z myślą o dzieciach i młodzieży. Wykorzystując ich naturalny dar, stwarzamy warunki do optymalnego, bezstresowego poznawania innych języków. Słowo „nauka” w naszej szkole nabywa radosnego znaczenia. Dla dzieci - to chwile poznawania w różnorodnych formach zabawy, która sprawia, że nauka traktowana jest jako przyjemność . "

masters
29.03.2012
Ocena
5/5

"Centrum Wspinaczkowe Parbat zaprasza na wspaniałą przygodę ze wspinaczką! Fajna alternatywa aktywnego spędzenia czasu z dziećmi. Organizujemy również imprezy urodzinowe. "

n_r
27.02.2012
Ocena
5/5

"Zapraszam do Masters, szkoły językowej dla dzieci w samym centrum krakowskiego Kazimierza. Uczymy dzieci poprzez zabawę, prowadzimy zajęcia z jęz. angielskiego, hiszpańskiego i włoskiego, zapraszam www.masters.info.pl"

Agata Szubstarska
16.11.2011
Ocena
4/5

"Polecam zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.Agencja Artystyczna "Ku¼nia Talentów" prowadzi wiele zajęć dodatkowych w przedszkolach. Również w klubach malucha dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Do wyboru: ceramika, florystyka, taniec towarzyski, balet, zajęcia eksperymentalne, warsztaty teatralne, logopedia, bajkoterapia, afro dance, rytmika, muzykoterapia, warsztaty plastyczne, samoobrona.....Zapraszamy na www.kuzienka.pl by dowiedzieć się więcej!"

Monika
29.08.2011
Ocena
4/5

"Fajnym miejscem dla dzieci jest tez Salonik u Cioci Róży na ul.Podzamcze 20/14 w Krakowie. Dzieci są zadowolone,chodzą na wycieczki po Krakowie,mają dobra opiekę."

Róża
05.07.2011
Ocena
3/5

"Serdecznie zapraszamy do Krain Zabaw Dziecięcych Best4youKids. U nas Twoje dziecko będzie mogło oddać się szaleństwom, które uwielbia. Posiadamy sale zabaw dla dzieci od 3 roku do 12 lat, wyposażone w kilkupoziomowe tory przeszkód, zjeżdżalnie oraz baseny z kulkami. Dzieci zmęczone wspinaczką mogą zająć się malowaniem na tablicy, rysowaniem z szablonów lub inną zabawą, głównie drewnianymi zabawkami. Więcej informacji na www.best4youkids.pl "

kkb
18.06.2011
Ocena
4/5

"Serdecznie polecam krainę zabaw Best4youKids w Bonarka City Center. Sala przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-12 roku życia. Jest tam czysto bezpiecznie i kolorowo, a panie opiekunki-znakomite. Obok znajduje się też Klub Maluszka przewidziany dla dzieci już od 6 miesiąca życia do 2lat. Wszystko tam jest dostosowane do dzieci w tym przedziale wiekowym. Zapraszam."

Kaha
18.06.2011
Ocena
4/5

"Kącik Tygryska zaprasza !!! Jesteś zapracowaną mamą ? Planujesz powrót do pracy? A może jesteś w Krakowie na wakacjach i chciałabyś odpocząć? Jeśli szukasz opieki dla swojej pociechy to zapraszamy do nas. Nazywamy się Kącik Tygryska i jesteśmy klubikiem malucha. Zapewniamy opiekę dla dzieci w wieku od 4 mies. do 3 lat. Nasz klub zlokalizowany jest przy ul. św .Sebastiana Szczegóły na naszej stronie www.kacik-tygryska.pl"

Justyna
09.06.2011
Ocena
5/5

"klubmaluchatuptup.pl Nowootwarty Klub Malucha Tup-Tup! Dogodna, cicha i spokojna lokalizacja! Miejsce pełne kolorowych zakamarków dla małych odkrywców. To tu dzieci przezyją coś niezwykłego, przeniosą się w bajkowy świat i nabędą nowe doświadczenia! ZAPRASZAM!! klubmaluchatuptup.pl"

Kasia
02.06.2011
Ocena
5/5

"Czy wydaje Ci się że dzieci za szybko rosną ?? Kolejne ubranko jest za duże? Zabawka się znudziła? Prezent był nie trafiony ? Książka już wyczytana ? Masz ochotę na Jogę ? Macie ochotę porozmawiać i napić się wspólnie kawy? Zapraszamy z dziećmi! ¦WIAT WED£UG GUCIA prezentuje DZIEń OTWARTY - 19 MARCA 2011 od 11 do 14 SPOTKANIE, WYMIANA, TWÓRCZO¦ć, FRAJDA, ROZWÓJ... PLAN: dla rodziców 11:00 -14:00 - wymiana ubrań i zabawek, kawa, herbata, pogaduchy, ula 12:00 - 12:30 - komunikacyjne sztuczki czyli jak rozmawiać z małym dzieckiem, warsztaty, magda 13:00 - 14:00 - skoncentruj się, zrelaksuj się, odetchnij, zajęcia z jogi integralnej, małgosia dla dzieci 11:30-12:00 - malowanie twarzy, magda 12:00-12:30 - eksperymenty wiercipięty czyli hodujemy kryształy, ewa 12:30-13:00 - kolorowy pasaż czyli rysowanie na spontanie, ula 13:00-13:30 - ze starego coś nowego czyli baby recykling, ewa Miejsce: ¦wiat według Gucia. Klub dla dzieci do 3 roku życia Adres: ul. Siemomysła 30, Kraków Telefon: 509 815 351 Więcej info: www.gucio.org.pl"

Gucio
08.03.2011
Ocena
5/5

"Tukka zaprasza na warsztaty: Ekonomiczne, Psychologiczne, Psychoedukacyjne. Czy chciałbyś, by Twoje dziecko nie wołało o kolejną zabawkę w sklepie? Czy marzysz, by reklamy miały mniejszy wpływ na Twoje dziecko? Chciałbyś opowiedzieć o wartości pieniądza i pracy swojemu malcowi, ale nie wiesz jak? Chcesz, by Twoje dziecko miało łatwiejszy start w dorosłym życiu? Przyprowad¼ je na zajęcia Tukki – tu dowie się o: Gospodarce, Marketingu, Ekonomii i Reklamie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną psycholożkę, która uczestniczyła, prowadziła i tworzyła warsztaty i szkolenia dla dzieci i młodzieży. start: 24.2.2011 g. 16:00 ul. św. Filipa 23/6 więcej na www.tukka.pl "

Tukka
15.02.2011
Ocena
5/5

"Zapraszamy do Pracowni Artystycznej Arete na ul. Bałuckiego 9. W trakcie warsztatów z ceramiki dla Dzieci, dla Rodziców przygotowana jest pyszna kawa lub herbata, świeże gazety i przytulne miejsce na kanapie. A jeśli któremuś zapracowanemu rodzicowi zdarzy się krótka drzemka na kanapie - nie będziemy przeszkadzać ;-)"

Magdalena
12.01.2011
Ocena
3/5

"zapraszamy do kolorowej,nowo otwartej Krainy Zabaw Dziecięcych na Osiedlu Słonecznym 16, super bezpieczne miejsce do zabawy dla dzieci, wyborna kawa, możliwość zorganizowania magicznych urodzin dla Twojego dziecka "

Christophe
13.12.2010
Ocena
3/5

"Fundacja Art&Space oraz Space Gallery zapraszają na cykl międzypokoleniowych warsztatów. Temat przewodni spotkań to "Książka od kuchni - wczoraj, dziś i jutro". Podczas zajęć dzieci zapoznają się z historią książki, będą rozmawiać o jej przyszłości oraz tworzyć je w przeróżnych formach. Dzieci będą miały też okazję zaczerpnąć informacji o książkach z wiedzy i doświadczenia seniorów. Najbliższe warsztaty odbędą się 6 listopada, natomiast kolejne 17 i 18. Więcej informacji można uzyskać pod numerem 012 432 29 20 lub wysyłając maila na adres artandspace@wp.pl "

e-krakow.com
27.10.2010
Ocena
5/5

"Zapraszamy serdecznie na naukę i doskonalenie pływania, snowboardu, windsurfingu oraz na zajęcia aqua aerobicu. Dzieci, młodzież oraz dorosłych. Szczegóły www.nalu.pl"

Nalu
27.09.2010
Ocena
5/5

"Jeżeli chodzi o miejsca gdzie można sobie chodzić z dzieciakami to ja zawsze wchodze na http://www.rodzinny-krakow.pl/wydarzenia.aspx . Bo tutaj piszą o imprezach gdzie jesteśmy mile widziani z Naszymi promyczkami (jak wiemy-nie wszędzie jesteśmy) zazwyczaj piszą tam o darmowych wydarzeniach. warto spojrzeć jak się nie ma pomysłu na weekend ;)"

Magdalena
17.09.2010
Ocena
5/5

"FotoWakacje w MCK Lato 2010 Wakacje to czas radości, przygód i ekscytujących przeżyć. Nasze wspomnienia utrwalamy za pomocą aparatów – dzisiaj przede wszystkim cyfrowych. A jak było dawniej? I jak to w ogóle wszystko działa? Podczas wakacyjnych warsztatów w MCK będziemy obserwować świat przez camerę obscurę, rozłożymy na części aparat fotograficzny i sprawdzimy co można zrobić ciekawego z papierem światłoczułym. Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat w magiczną podróż do świata fotografii. Cykl FotoWakacje towarzyszy wystawie Andreas Feininger. Nowy Jork, lata czterdzieste prezentowanej w Galerii MCK od 3 lipca do 29 sierpnia 2010. Każde zajęcia poprzedzone są wizytą w Galerii. Przez całe wakacje zapraszamy w co drugą sobotę o godzinie 11.00 07.08 Kompozycja: składniki obrazu czyli co to jest kompozycja? Zajęcia plastyczne: kolaż pt. Mój Nowy Jork 21.08 Praktyka: Co robi fotograf? Zajęcia artystyczne w małym atelier fotograficznym Wstęp na warsztaty 5 zł., obowiązują zapisy: warsztaty@mck.krakow.pl; tel. 12 42 42 812 Zapisy na warsztaty przyjmowane są do dnia przed wydarzeniem, do godz. 16.00. Ważne są jedynie zgłoszenia, które uzyskały potwierdzenie. Ilość miejsc ograniczona! "

Monika
28.07.2010
Ocena
3/5

"Wakacje w ¦wiecie Elfów na START! Zapraszamy wszystkie Maluszki wraz z Rodzicami do ¦wiata Elfów. Jest to magiczne miejsce, gdzie dzieci poprzez zabawę mogą rozwijać swoje umiejętności i odkrywać drzemiące talenty. Jeśli szukacie profesjonalnej opieki dla Waszej pociechy lub pragniecie rozwijać jego potencjał przez udział w zajęciach edukacyjnych odwied¼cie nas koniecznie. Specjalnie dla naszych Dzieci odbędą sie zajęcia adaptacyjne do żłobka i przedszkola! ¦wiat Elfów oferuje: - całodzienną lub godzinową opiekę wykwalifikowanej kadry (pon-pt 07:10-18:00); - twórcze zabawy wspierające rozwój dzieci w ramach opieki; - warsztaty i wykłady w Akademii Rodziców; - imprezy dla dzieci (urodziny, mikołajki, Bal Sylwestrowy, Bal Karnawałowy, dzień dziecka); - porady specjalistów. ¦wiat Elfów jest otwarty całe lato - czerwiec, lipiec, sierpień również dla przedszkolaków! Aktualnie posiadamy jeszcze wolne miejsca, zapisy odbywają się na bieżąco. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami: ¦wiat Elfów (przy Nowym Kleparzu) Al. Słowackiego 58/16, Kraków, tel. (0-12) 423 38 65 kom. 608 476 368 info@swiat-elfow.pl www.SwiatElfow.pl "

¦wiat Elfów
23.07.2010
Ocena
3/5

"Zapraszam na rodzinną zabawę taneczną do klubu One 25.04.W GODZ 12:00-16:00 www.babylovesdisco.pl"

magda
11.04.2010
Ocena
3/5

"Zapraszamy do Centrum Zabaw Dziecięcych "GIBON" w Parku Wodnym w Krakowie- www.gibon.pl moc uśmiechu i atrakcji ruchowych wśród labiryntów, basenów z kuleczkami i zjeżdżali."

Tina
03.02.2010
Ocena
3/5

"Zapraszamy na wspaniale wakacje na wsi wisniowa !!! Oferujemy do dyspozycji gości: pracownia plastyczna dla dzieci, altanka, plac zabaw, domek leśny dla dzieci, grill, parking, dodatkowo 2 kuce, pasieka, sad, właściciele prowadzą ekologiczne gospodarstwo, zapraszamy przez cały rok! Posiadamy miejsca w pokojach 2,4 os, dodatkowo 6 osobowy drewniany dom w stylu góralskim (2 pokoje + salon + kuchnia + łazienka) oraz pole namiotowe, czekamy na Was ! dompodlasem.eu"

lesniakowka
01.07.2008
Ocena
3/5

Krakw hotele & apartamenty | restauracje | knajpy, kluby & lokale
sklepy | rozrywka | galerie i muzea | usługi & serwisy

turystyka
| mapa | miasto | niusy | nauka
info | eventy | forum | galeria | pogoda

e-krakow.com 2004-2014 | Krakw Polska Przewodnik | wszystkie prawa zastrzeżone
Lifeboat Limited. UK Registered Company No. 5351515