Nudne ale konieczne!

Dbając o jak największą dokładność publikowanych informacji, przypominamy jednocześnie, iż e-Kraków zapewnia sobie prawo do niezamieszczania wypowiedzi, które pod jakimkolwiek względem są uważane za uwłaczające lub wulgarne, zawierajął spam, czy linki html oraz wypowiedzi osób posługujących się fikcyjnym adresem e-mailowym, czy z jakiegokolwiek innego względu nie nadające się do publikacji.

Dbając jednocześnie o jak największą niezależność recenzji naszych czytelników, odradzamy przesyłanie wypowiedzi przez osoby czerpiące jakiekolwiek korzyści z funkcjonowania miejsc opisywanych na naszej stronie (właściciele, współwłaściciele, pracownicy).

e-Kraków nie zamieszcza recenzji czytelników, którzy nie odwiedzili osobiście opisywanych miejsc oraz odradza przesyłanie recenzji nieaktualnych (dotyczących miejsc, które zostały odwiedzone wcześniej, niż w ciągu ostatniego roku).

Zachęcamy do przesyłania szczerych, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych wypowiedzi. Składają się one na zapewnienie jak największego obiektywizmu zamieszczanych informacji oraz na ich aktualność i różnorodność, aby dały Wam one najlepszy obraz tego, co się dzieje w mieście.

 

Dziękujemy za Wasz wkład!