PZU s.a. Oddział Regionalny


Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna stanowi macierzystą firmę wobec wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. PZU S.A. działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych od wielu lat, co czyni ją najstarszą i przez to najbardziej doświadczoną firmą ubezpieczeniową. Swoim rozmiarem i zasięgiem działalności znacznie przewyższa konkurentów. Przoduje zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, jak i rozdbudowanych sieci placówek i liczby agentów - zatrudnionych oraz współpracujących. Oprócz PZU SA, zajmującym się ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi, IKE PZU oraz Funduszem Emerytalnym PZU, funkcjonują również PZU Życie (ubezpieczenia na życie), PTE PZU(fundusz emerytalny), TFI PZU(fundusze inwestycyjne). Oddział Regionalny w Krakowie otwarty jest w poniedziałek (07:45-15:45), wtorek (07:45-15:45), środa (07:45-15:45), czwartek (07:45-15:45), piątek (07:45-15:45).

PZU s.a. Oddział Regionalny in English

spis usług
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. Dunajewskiego 3

telefon:
+48 12 422 88 1

fax:
+48 12 421 50 6

EMAIL PZU s.a. Oddział Regionalny

PZU s.a. Oddział Regionalny stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Alstar Squash Kraków

PZU s.a. Oddział Regionalny

"Zlodzieje to malo powiedziane miej u nich polise to w razioe kolizji kaza tobie placic niz zeby z twojej polisy poszlo kazdemu wysylaja ze uciekl z miejsca zdarzenia uwaga na nich bo to wyludzenie i pod prawo karne powinno podlegac a nimi to prokuratura juz dawno powinna sie zajac"

pokrzywdzony
15.10.2012
Ocena
1/5

"Podane nr tel na tej stronie już nie istnieją.Nigdzie w necie nie mogę się dowiedzieć jaki mają nr fax na Dunajewskiego. Niema tam gdzie zaparkować normalnie żeby nie płacić mandatu.Kobieta na dzienniku podawczym nie chce mi przyjąć pisma, bo dostała do ręki dwa identyczne xera!!!!!!nie wiem w czym problem jeśli papierki są identyczne. Czy problem w tym że zrywam z nimi umowe!!!!!!"

waldek
04.08.2011
Ocena
1/5

"Otrzymałem pocztą blankiet na opłatę OC na następny rok z PZU Kraków ul.Dunajewskiego z błędnym środkowym członem nr.nadwozia /VIN/ Po telefonie do PZU skierowano mnie do Filii w Nowej Hucie os.Centrum B gdzie dzisiaj rano młoda pani poprawiła w/w nr. i wydrukowała nową polisę. Ku mojemu zdziwieniu napisano Renault Clio rok 90-96 a w dow.rej. jest r.2000 czyli całkiem inna karoseria. Panienka stwierdziła,że następny model Renault Clio II jest w bazie od 2001 r. i nic ją to nie obchodzi i nie ma zamiaru zadzwonić na ul.Dunajewskiego i wyjaśnić sprawę. Kilkakrotnie po tym dzwoniłem do Biura Obsł.Klienta na ul.Dunajewskiego ale panie ciągle cedowały mnie z tą sprawą na P.Naczelnik do której trudno się dodzwonić a musiałbym jechać do PZU przez cały Kraków. Tak traktuje się klienta z 32-letnim stażem w PZU który na dodatek ubezpiecza u nich obecnie dwa samochody !!!"

Zbigniew
08.07.2010
Ocena
1/5

"stary monopolista, zachowuje sie prostacko na rynku, im bardziej kopie ludzi tym wiecej ma klientow, ludzie obudzciew sie ! zyjemy w nowej Polsce innej rzeczywistosci, naprawde mozecie wybrac uczciwego ubezpieczyciela.osobiscie polecam Allianz ,nigdy sie na nich nie zawiodlam, a niestety dosc czesto kasuje auta..."

hanka
29.03.2010
Ocena
1/5

"zachowanie pzu wobec ludzi jest skandaliczne! Zero poszanowania godności!Powszechny to tam jest całkowity brak szcunku dla człowieka i krzywdzenie go"

anna romańska
11.01.2008
Ocena
3/5

"PZU TO KUPA BANDYTOW I ZLODZIEJI, DLUGO SIE ZE MNA DROCZYLI ZEBY KASE ODDAC, ALE BRALI BARDZO CHETNIE BEZ PROBLEMOW, NAPRAWDE NIE POLECAM WYBIERZCIE INNA FIRME UBEZPIECZENIOWA"

Paulina wisniewska
26.09.2007
Ocena
1/5