Zamek Korzkiew Krakow

Istnienie hotelu przez rok było jedną z dobrze zachowanych tajemnic. Krakowski impresario dokonał niemal cudu – wyprowadzając historyczny budynek niemal z ruin i tworząc jedną z najciekawszych pozycji na mapie krakowskich hoteli. Zamek Korzkiew idealnie wpasowuje się w klimat Krakowa, szczególnie w jego romantyczną stronę. Cztery pięknie i gustownie urządzone komnaty, wypełnione antykami i zabytkowymi meblami to główna atrakcja hotelu. To idealny mariaż starodawnego szyku i współczesnej wygody. Co więcej, wszystko to znajduje się zaledwie 13 kilometrów od centrum Krakowa. Czarujący.

Aby znaleźć najlepszą ofertę...


Show Hotel on Map


the lobby of the Zamek Korzkiew


a room in the Zamek Korzkiew

Heidi Torres 7th July 2010

Excellent an very personal service. Magical place and beautifully restored castle. We plan to do our 10-year wedding anniversary there if possible!

Philip Douffas 17th June 2010

Pefect in every respect, from lodging, breakast, service. I highly recommend this to anyone who want the perfect hotel for an outstanding price.

Jerry Goss 5th May 2010

Our stay at Hotel Korzkiew was beautiful and relaxing. The room was perfect. The service we received was friendly, warm, and informative.