Palac Pugetow Krakow

Ten prawdziwy klejnot wśród krakowskich hoteli to część osławionego kompleksu Pałacu Pugetów. Mała, pochodząca z XIX wieku i sąsiadująca z właściwym pałacem, rezydencja zawiera cztery apartamenty i trzy pokoje. Wszystkie zaprojektowane z przepychem zarówno w stylu polskim, jak i międzynarodowym. Na czas swojego pobytu możesz zamieszkać w apartamencie „Pani Walewska” ( nazwanym tak po kochance Napoleona Bonaparte) czy w pokoju „Joseph Conrad”, w którym znajdziesz elementy, nawiązujące do wielkich podróży po rozległych terenach i tajemniczych krajach. Hotel położony jest daleko od ulicy oraz posiada parking strzeżony. Znajdujące się na dole klimatyczne piwnice to idealne miejsce na chwilę odpoczynku przy lampce wina czy filiżance dobrej kawy. W idealny sposób oddają one klimat tradycyjnego, historycznego Krakowa. To atrakcyjny wybór zarówno dla ludzi interesu, jak i podróżujących turystów.

Aby znaleźć najlepszą ofertę...


the lobby of the Palac Pugetow


a room in the Palac Pugetow

Sandra & Gordon Dunn 27th May 2010

This was a little gem of a place to stay. The apartment was very comfortable and the breakfast first class. The staff were aso very friendly and helpful. The only minor criticisms we have is that we didn't seem to be able to control the air conditioning so it was too hot at night and it would have been nice to have had the complimentary tea and coffee replaced every day. However we would definitely want to stay at the Palac Pugeto if we were to visit Krakow again.

Guest 17th May 2010

the situation of the hotel is perfect, it´s a very quiet place, full of little details, and the staff are so nice and helpful.