Galeria Osobliwości ESTE


***ZAMKNIĘTE***
Galeria prezentuje twórczość znanych artystów najstarszego i średniego pokolenia (rzadziej prace debiutantów) ze szczególnym uwzględnieniem prac na papierze: rysunki, szkice, grafiki. Eksponuje sztukę współczesną w otoczeniu okazów przyrodniczych i kolekcjonerskich - muszli, motyli, minerałów i skamieniałości. W ofercie galerii znajdują się również wyroby z kamienia i biżuteria. Galeria czynna jest od poniedziałku do piątku od 10 do 18, w soboty od 10 do 14.

Galeria Osobliwości ESTE in English

spis miejsc 2 3
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
ul. Grodzka 36

telefon:

fax:

EMAIL Galeria Osobliwości ESTE

Galeria Osobliwości ESTE stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours

 


Bunkier Sztuki
Teatr Bagatela
Teatr Groteska
Kino Kijów
Muzeum Narodowe
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Galeria Osobliwości ESTE

"czy ktoś może wie, co się stało z dziełami, które były w Galerii? Poszukuję konkretnie prac Krzysztofa Litwina... Jakis czas temu widziałem je tam właśnie.."

kkk
08.04.2010
Ocena
5/5

"czy ktoś może wie, co się stało z dziełami, które były w Galerii? Poszukuję konkretnie prac Krzysztofa Litwina... Jakis czas temu widziałem je tam właśnie.."

kkk
08.04.2010
Ocena
5/5

"Wspaniałe miejsce... Jedyne i niepowtarzalne... Podobno ma przestać istnieć... Wielka szkoda..."

mary
08.12.2009
Ocena
5/5

"MIales na mysli ul.Slawkowska: ) zgadzam sie sklep jakby z innej epoki,kiedys mieli piekne motyle z chin,ale dawno juz tam nie bylam....."

kora
Nov.09.2006
Ocena
4/5

"a z tym nosorozcem to sciema jakas chyba ?naprawde najprawdziwszy ?wisi tak na ulicy.....i nie sprochnial jeszcze : )fajne mebelki takie chinskie tam macie,tylko drogie troche,mila pani sprzedajaca,podoba mi sie,zachecam innych do zagladniecia do tego innego miejsca na karmelickiej"

kazik
Nov.01.2006
Ocena
4/5

"Było to prawie 10 lat temu, dokładnie około lipca 1997 roku. Czas naszej wystawy (mojej i mojej byłej studentki, a wówczas obecnej Zbyluta Grzywacza na scenografii na ASP) na Kazimierzu. Miał nie przyjść, bo był mocno zajęty, ale przyszedł, miał być chwilę, był długo, powiedział wiele bardzo ciepłych słów, choć nie musiał, wybrał po kilka rysunków do Galerii Osobliwości, choć nie musiał, zażądał, żeby go "tykać", potem (za kilka tygodni) "wyskrobał" piękny tekst do następnej naszej wystawy, za co byliśmy, i jesteśmy, mu niezmiernie wdzięczni, zwłaszcza, gdy dowiedzieliśmy się, że nader często, gdy ktoś prosił go o coś takiego, już nigdy potem nie chciał tego robić...i, w ogóle, było pięknie. Kraków pachniał niezwykle. Zaglądaliśmy we wszystkie możliwe zakamarki, łaziliśmy po całych dniach i nocach, do zdechu. Kilkakrotnie również zajrzeliśmy, niby mimochodem, do tej niewielkiej gabarytowo, a tak niezwykłej i domowej wręcz galerii, pogapić się na te wszystkie cudeńka, pośmiać się z super dowcipnych tytułów różnych skmielin i skarbów etc., dyskretnie pozachwycać się Panią Kasią, która była doskonałym uzupełnieniem tego miejsca, bardzo dyskretna i dystyngowana, wywołująca nie mniejsze wrażenia od wspaniałych okazów. Czarodziejski klimat z ulicy Sławkowskiej i całego Krakowa pozostanie w nas już chyba na zawsze. I niech tak będzie."

Benek
Oct.25.2006
Ocena
5/5

"ok. ale żadko pisze się rzadko, rzadziej, najrzadziej,"

Janek
May.15.2006
Ocena
3/5

"zbieram skamieniąłości znajdujące sie w gminie Kunów woj. świetokrzyskie bardzo ciekawią mnie takie strony. pozdrawiam. mam juz kilka ciekawych okazów"

andrzej
Apr.28.2005
Ocena
3/5