Hotel Pod Różą


Gościł tu i car Aleksander I i Franciszek Liszt. Doskonałe połączenie europejskiej elegancji starej daty i nowoczesnego komfortu. Hotel ten został odrestaurowany dzięsięć lat temu, żeby ponownie zająć miejsce wśród najwykwintniejszych krakowskich hoteli. Nic nie zostało uchybione, żeby stworzyć miejsce, w którym dopracowany jest każdy detal od haftowanych aksamitnych poduszek w średniowiecznej piwniczce z winami, po zabytkową biblioteczkę w sypialni. Przewyższa o głowę resztę konkurencji, chociaż nie ceną, która jest niższa niż w innych luksusowych hotelach. Sam urok.

Hotel Pod Różą in English

spis hoteli 2 3
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
ul. Floriańska 14

telefon:
(12) 421 48 65

fax:
(12) 421 48 65

EMAIL Hotel Pod Różą

Hotel Pod Różą stronaKraków Hotele
Krakow Hotels
Apartamenty
Krakow Tours
Hostele

 


Hotel Wentzl
Hotel Saski
Hotel Copernicus
Apartamenty w Krakowie
Hotel Polski
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Hotel Pod Różą

"Hotel fajnie położony, złaszcza gdy się do późna imprezuje na Floriańskiej. Wanna mogłaby by być większa, jak na pokój dwuosobowy, ale łóżko było wygodne..."

Piotr
09.09.2009
Ocena
3/5

"Hotel z niezmiennym klimatem i elegancją. Hotel dla romantyków. Miejsce do którego chce się wracać. Spokojne, z klasą i urokiem. "

mia-krakow
21.03.2009
Ocena
5/5

"Hotel znakomity - zwłaszcza atmosfera, spokój i uprzejmość obsługi to ogromne atuty. Dodajmy do tego znakomitą kuchnię i bajeczny wybór win włoskich. Extra! Staram się bywać regularnie. "

Mariusz
Feb.09.2006
Ocena
5/5

"Wspaniały hotel. Zaczarowany jak Kraków. Przytulny, z tradycjami i niepowtarzalną atmosferą. "

MiA
Dec.31.2005
Ocena
5/5

"Hotel Pod Roza to najlepszy hotel na swiecie,poznalem tam swoja zone i od 30 lat odwiedzam ten hotel regularnie a odkad ma nowych wlascicieli jeszcze czesciej!!!!!!!baaaardzo polecam ten hotel dla wszystkich zakochanych,magia magia magia"

maniana
Nov.16.2004
Ocena
3/5